האלימות בחברה הערבית

הרומן, נערת הפיתוי והנקמה: ניסיון הרצח הכפול לעיני המצלמות בירושלים | תיעוד

הרומן, נערת הפיתוי והנקמה: תיעוד ניסיון הרצח הכפול בי-ם
בתיעוד נראים שני אחים, תושבי הכפר עין נקובא, כשהם מנסים לרצוח אדם שניהל רומן עם אשתו של אחד מהם, שמתחנן על חייו. חברו של היעד נורה גם הוא ונפצע באורח קשה. חברתו של אחד מהחשודים היא זו שהובילה את הקורבן למקום המארב, לאחר שיצרה איתו קשר בטיקטוק. 80 בני אדם נרצחו בחברה הערבית מאז תחילת השנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד ניסיון הרצח הכפול בירושלים
צילום: ללא

תיעוד שפורסם הערב (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11 מגולל את אירוע ניסיון הרצח הכפול במנזר אליאס שבירושלים לפני כחודש. בתיעוד נראים שני אחים, תושבי הכפר עין נקובא הסמוך לעיר, בסיוע חברתו של אחד מהם, כשהם מנסים לרצוח אדם שניהל רומן עם אשתו של האח השני. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום באשמת ניסיון רצח נגד שני האחים וגבר נוסף. 

 

על פי כתב האישום, החברה מהדרום שימשה כמעין "נערת פיתוי". במסגרת תפקידה פתחה פרופיל ברשת החברתית טיקטוק ויצרה קשר עם היעד. בסביבות השעה 22:00 בלילה הגיע היעד לחנייה הסמוכה למנזר לפי הכוונת האישה, ברכב שבו נהג חברו. שני האחים שארבו לו במקום חסמו את המכונית ושברו את החלונות במוטות ברזל. 

הנהג, חברו של היעד, ניסה להימלט והאיץ, אך אז ירה בו אחד האחים מטווח קרוב ופצע אותו קשה. הרכב המשיך בנסיעה על המדרכה עד שלבסוף נעצר אחרי מטרים ספורים. שני האחים, יחד עם חשודים נוספים שטרם זוהו, שלפו את יעד החיסול מהמכונית, היכו אותו קשות וגנבו את הטלפון הנייד שלו. בתיעוד נשמע היעד כשהוא מתחנן על חייו. בשלב הבא הסתלקו החשודים מהמקום, כשהם משאירים מאחוריהם את שני הקורבנות פצועים באורח קשה. 

מחוז ירושלים של המשטרה פתח בחקירה מאומצת מדי אחרי האירוע, בהובלת היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב קדם, שהובילה כעבור כמה ימים לתפיסתם של שני האחים החשודים וגבר נוסף. בסוף השבוע שעבר הוגש נגד השלושה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים. 

80 בני אדם נרצחו מאז תחילת השנה בחברה הערבית. 

הפופולריים