גננת שחשודה שהכתה ילדים תחזור לגן בעפולה?

גננת שחשודה שהכתה ילדים תחזור לגן בעפולה?
בית המשפט אסר על הגננת, שלא נחקרה, להיכנס לגן עד לדיון שיתקיים השבוע, לבקשת ההורים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ילדה בת 6 חשד התעללות גן יסמין עפולה
צילום: ללא

ילדה בת שש שבה מגן "יסמין" בעפולה עם סימני חבלה על גופה. להורים, שניסו לדובב אותה, היא סיפרה שהגננת המשלימה, שמחליפה את הגננת הראשית פעמיים בשבוע, צבטה אותה בחוזקה, משכה אותה בידה ואיימה עליה. ההורים הגישו תלונה בנובמבר במשטרה, הגננת הושעתה למשך כמה ימים, אך חזרה לעבוד בגן בתום צו הרחקה שהוציאה נגדה המשטרה. "לא יתכן שהבת שלי בבית והגננת ממשיכה להגיע לגן", אמר אביה, אושר בן מוחה בריאיון לכאן חדשות, ותהה: "איפה המשטרה?".

לפני כשבועיים, הורים נוספים הגישו עוד שתי תלונות על חשד להתעללות בילדיהם. עד עתה נחקרה ילדה אחת על ידי חוקרת ילדים, והשבוע צפויים להיחקר שני ילדים נוספים. למרות זאת, הפעם המשטרה לא חקרה את הגננת החשודה או מנעה ממנה להמשיך בעבודתה. בית משפט השלום בעפולה אסר על הגננת להיכנס לגן עד לדיון שיתקיים השבוע, לבקשת ההורים.

המשטרה מסרה בתגובה: "עם קבלת התלונה במשטרה נפתחה חקירה במסגרתה בוצעו ויבוצעו כל פעולות החקירה הנדרשות, ביסודיות וברגישות הנדרשת. מטבע הדברים ומטעמי צנעת הפרט, ובפרט ככל שמדובר בקטינים, לא נפרט אודות חקירות מתנהלות או בנוגע לכל הפעולות ומהלכי החקירה שבוצעו, חלקם במעורבות גורמי רווחה המלווים את ההליך, הכול במטרה להגיע לחקר האמת".

הפופולריים