"דקרו אותי": שושו יצא לבלות עם חברים - ונרצח

"דקרו אותי": שושו יצא לבלות עם חברים - ונרצח
רצח במעגל סגור: על הקלות שבה נרצח צעיר בישראל מבלי שעשה דבר, ועל העונשים המגוחכים המוטלים על מי שהיו שותפים למעשה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זמן אמת2
צילום: זמן אמת2

בתוכנית התחקירים "זמן אמת" של כאן 11, ישודר היום בערב (שלישי) בשעה 21:15, תחקיר על מקרה הרצח של יאשיהו בלום (שושו), צעיר בן 22 שעשה בערב האחרון לחייו מה שכל צעיר נוהג לעשות: הוא יצא עם החברים הטובים לבילוי במועדון בחוף ראשון לציון, אף אחד מהם לא דמיין שזה יהיה הלילה האחרון בחייו.

כשסיימו את הבילוי הם יצאו לחניה, שושו היה עייף ופרש לישון במכונית, החברים עישנו סיגריה. תוך כדי הם נתקלו בחבורה אחרת של צעירים שיצאה ממסעדה סמוכה והציעה לחברים של שושו לקנות סמים. כשהם סרבו - התחיל הסיוט של חייהם. החבורה התחילה לתקוף את החברים של שושו באלימות קשה ובלתי מוסברת, מהר מאוד גם סכין נשלפה. בזמן שהחברים נמלטים על חייהם, אחד מאנשי החבורה האלימה הוציא את כל הזעם על שושו ההמום - תוך שהוא דוקר אותו באכזריות רבה מספר פעמים. בזמן ששושו דימם למוות, התוקפים נמלטו מהמקום.

הצצה לפרק המלא שישודר הערב 

 

 

" data-embed-height="240" data-embed-width="360" data-embed-constrain="true">

התחקיר של איתי עמיקם וגלי גינת - חוזר לתיעוד בלעדי ולעדויות דרמטיות מתוך הלילה הנורא ומביא לראשונה את הסיפור המלא: איך הצליחה המשטרה לעלות על עקבות החבורה שסרבה לאורך כל הדרך לשתף פעולה ולהסגיר את זהות הדוקר; התיעוד של מצלמות האבטחה שמעלה לא מעט סימני שאלה, כיצד הצליחה המשטרה להגיע לסכין שבה בוצע הרצח וגם השיחה המפתיעה למשטרה של אחד מעדי המפתח שנשכחה ועלולה לגרום לכך שגם הצעיר היחיד שהואשם ברצח עלול לצאת בסוף בזול.

הפופולריים