אימה בג'ימבורי: בן 10 מצא אקדח בבריכת כדורים במשחקייה

אימה בג'ימבורי: בן 10 מצא אקדח בבריכת כדורים במשחקייה
אביו של הילד אורן לב שחזר את המקרה: "הוא הצביע על הנקודה, הזיז את הכדורים ולנגד עיניי התגלה אקדח שחור שמונח בצורה יפה מתחת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד האקדח בג'ימבורי
תיעוד האקדח בג'ימבורי צילום: ללא קרדיט

אורן לב חווה היום (ראשון) תקרית חריגה במיוחד בזמן בילוי עם בנו בן העשר בג'ימבורי. בריאיון למאיה ראכלין ב"מהדורת חמש" שיתף האב כי לאחר זמן מה של בילוי במקום, ניגש אליו בנו ואמר לו כי מצא אקדח אמיתי באמצע בריכת הכדורים במשחקייה. "מדובר בסוג של ג'ימבורי עם עשרות ילדים", שיתף האב אורן. "לרגע לא הבנתי על מה הוא מדבר - אקדח חי בתוך מתקן כזה? חשבתי שאולי זה צעצוע".

"זה היה קודם כל התקפת לב. הבן שלי בן עשר, הוא כבר רואה אותי עשר שנים נושא אקדח בתור מתנדב במשטרה. הוא בא אלי פתאום ואמר לי 'אבא בוא מהר יש פה אקדח בדיוק כמו שלך בתוך בריכת הכדורים'", סיפר האב אורן. "הוא כבר יודע שלא נוגעים בשום דבר כזה שנראה כמו אקדח. זה חוק בל יעבור אצלנו. אני מגיע ביחד איתו, הוא מצביע על הנקודה, מזיז את הכדורים, ולנגד עיני מתגלה אקדח שחור שמונח בצורה יפה מתחת לכל הכדורים".

"יש שם עשרות ילדים, הורים ומי יודע אם חלילה זה היה מגיע לגורם פלילי או לאומני. הדבר הראשון שעשיתי זה לבדוק שהוא לא טעון, הרמתי אותו, וביד השנייה לקחתי את שני הילדים שלי, הוצאתי אותם מתוך בריכת הכדורים - תוך כדי שאנשים מסתכלים עליי כשאני עם נשק שלוף", שיתף האב. "אמרתי לאנשים שסביבי 'מצאתי אקדח' - כדי שהם יבינו שלא מדובר באירוע של הנפת אקדח בג'ימבורי. עליתי למעלה, התקשרתי למשטרה, ותוך 7 דקות הגיעה ניידת, לקחה את האקדח ואני המשכתי את הבילוי עם הילדים. אחרי שעה כשסיימנו את הפעילות הבחנתי באדם שרץ בצורה מאוד מחשידה ומהססת. ופשוט בדיעבד הבנתי שהאקדח שייך לו".

 

הפופולריים