החשוד בתכנון רצח הנער שלו אפללו מדבר: "סתם הכפישו אותי, ידעתי שאני חף מפשע"

החשוד בתכנון רצח הנער שלו אפללו מדבר: "הכפישו אותי"
החקירה נמצאת במבוי סתום והחשודים שוחררו • אחותו של שלו: "הדם של אחי לא הפקר, מרגיש שמאכילים אותנו לוקשים" • הערכת גורם במשטרה: בסיום פעולות החקירה יוגשו הצהרות תובע נגד המעורבים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שחזור בזירת הרצח של שלו אפללו 04.06.23
צילום: ללא

בר שמאי, שהוגדר בידי המשטרה כ"אדריכל" והמתכנן של רצח הנער שלו אפללו, טוען בריאיון לכאן חדשות: "סתם הכפישו את השם שלי. ידעתי שאני חף מפשע, לא באמת קרה מה שהם חושדים". כך פורסם הערב (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11.

בתחילת החקירה טען שמאי כי ישן בזמן הפגיעה, אך לאחר שהוטחו בו ראיות ובעצת עורך דינו - הוא חזר בו וסיפק גרסה חדשה. בתגובה אמר "נלחצתי מהמצב, ממה שקרה ושחושדים בי סתם. לוקח זמן להבין את מה שקרה. אז אמרתי את האמת, זהו". אחותו של שלו, טליה, אמרה: "הדם של אחי הוא לא הפקר, אלחם עד יומי האחרון. מרגיש שמאכילים אותנו לוקשים".

המשטרה שיחררה היום למעצר בית את שני החשודים ברצח - שמאי וקטין החשוד בדחיפתו של אפללו. בשלב זה, מסתמן כי החקירה נמצאת במבוי סתום, על אף שהחשד של המשטרה לא השתנה ונחקר כחשד לרצח. גורם במשטרה העריך כי בסיום פעולות החקירה יוגשו הצהרות תובע נגד המעורבים.

בחודש ספטמבר אפללו צעד עם חבריו לפנות בוקר ברחוב. בשלב מסוים, לכאורה, אחד מהם דחף אותו לעבר הכביש. מכונית שנסעה מצפון לדרום ובה כמה חשודים, דרסה אותו. הוא הובא לבית חולים ושם נפטר כעבור זמן קצר. לאחר שבוחני התנועה מצאו שאין סימנים שמעידים על תאונה קלאסית, חקירת התיק עברה למישור הפלילי - ועלה החשד לרצח. החוקרים גילו ששלו הסתכסך עם אחד החשודים.

שלושה בני אדם היו במכונית ושניים נוספים צעדו עם שלו. אחד מהם דחף אותו על פי החשד - והשני ראה הכול מקרוב. הקלטות בלעדיות שפורסמו בחדשות הערב בכאן 11 של שיחות שלו זמן קצר לאחר האירוע, חשפו את הייסורים שעבר - ואיך החליט להתהפך.

הפופולריים