תיעוד מהאלימות בכבישים: "הילדה ראתה איך מפוצצים את אבא שלה במכות"

"הילדה ראתה איך מפוצצים את אבא שלה במכות"
מוחמד ואחמד דבאח הואשמו בתקיפה באלימות של נהג בגלל ויכוח בכביש בכניסה לכרמיאל. עורכי הדין של הנאשמים: "המתלונן ביים את כל האירוע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד תקיפה נהג אלימות בכבישים כרמיאל 2.6.23
צילום: מצלמת הרכב

מוחמד ואחמד דבאח, שני תושבי כרמיאל בני 18 ו-19, הואשמו היום (רביעי) שתקפו באגרופים, בעיטות וגז מדמיע נהג אחר בעקבות ויכוח שפרץ בניהם בכביש במהלך הנסיעה. בנותיו ורעייתו של הנהג ישבו במכונית וצפו בתקיפתו, שאירעה בסוף השבוע בכניסה לעיר. "הילדה צעקה מתוך פחד, ראתה איך מפוצצים במכות את אבא שלה", סיפרה האישה. "היא עדיין מתעוררת לי בלילה לבדוק שהכול בסדר עם אבא שלה. כל הזמן היא לבדוק איך הוא מרגיש. היא עוד לא הצליחה לשכוח את הסיפור הזה".

התוקפים ניסו להשתלב בכוח עם רכבם בנתיב השמאלי, שבו נסע רכב המשפחה שהייתה בדרך לבילוי של שישי אחר הצהריים בחוף הים. "שני ילדים חתכו אותנו בלי לאותת, בלי כלום", היא שחזרה. "כמעט נכנסנו בהם. בעלי החליט אחרי זה לרדוף אחריהם, גם חתך אותם, ואחרי זה המשכנו לנסוע. במקרה היה רמזור אדום, אז נעצרנו, שני הרכבים, אחד ליד השני. הילדים יצאו מהאוטו והגיעו לרכב שלנו. בעלי יצא גם מהאוטו והם מיד התחילו לתת לו מכות".

לשני התוקפים אין עבר פלילי. אחד מהם מסיים בימים אלו את לימודיו בבית הספר ואמור היה להתגייס לצה"ל. הנשי מתכנן לצאת ללימודים בחו"ל. "הם מספרים סיפורים, טוענים שהם אלו שהפריעו להם לנסוע, בכביש למרות שהתמונות מדברות בעד עצמן", מסרו במשטרה. "מדובר בתקיפה מאוד חמורה. אנחנו מקווים שכעת, כשזה נמצא בפתחו של בית המשפט, שיינתן דגש על העבירות האלו עם ענישה מחמירה".

לבסוף המליצה האישה כי "גם אם אנחנו עצבניים וחותכים אותנו, צריך להיות חכם ולא צודק ולחשוב פעמיים לפני שאתה עושה משהו".

עורכי הדין שמייצגים את הנאשמים, מוחמד נעמה ויניב אביטן, מסרו בתגובה: "מי שיזם את כל האירוע הוא המתלונן שחסם, סיכן ואף קילל את הנאשמים. המתלונן ידע שיש לו סרטון וביים את כל האירוע".

הפופולריים