תיעוד דרמטי של הפיצוץ באשקלון שהוביל למות בן 50

תיעוד דרמטי של הפיצוץ באשקלון שהוביל למות בן 50
מקסים שמעוני, עובד מטבח במאפייה באשקלון, נמצא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית לאחר פיצוץ שאירע במקום, לאחר בדיקות רפואיות חובשי מד"א קבעו את מותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פיצוץ גז במאפייה באשקלון
פיצוץ גז במאפייה באשקלון צילום: מצלמות אבטחה

מקסים (מצליח) שמעוני, בן 50, נהרג היום (ראשון) מפיצוץ נפחי שהתרחש במאפיית אלעפייה שברחוב אלי כהן באשקלון. שמעוני ככל הנראה עבד במטבח ובמהלך עבודתו התפוצץ בלון הגז בתנור המאפייה. כמו כן, אותרה פצועה נוספת שלא נודעו פרטים על מצבה. המאפייה פונתה ונבדקה על ידי מהנדס העירייה כדי לשלול סכנת קריסה. צוותי כיבוי החלו לבצע ניתוק מקורות אנרגיה וסריקה לאיתור לכודים.

תיעוד מרגעי הפיצוץ

מפקד מחוז דרום טפסר איציק עוז שנוכח במקום מסר: "לוחמי האש שהגיעו למקום החלו בסריקות לאיתור לכודים ולצערנו במקום נמצא הרוג, בסריקות נוספות נשללו לכודים או נפגעים נוספים. ככל הנראה מדובר בפיצוץ נפחי בתוך המאפייה ואנו חוקרים במקום יחד עם משטרת אשקלון, המאפייה פונתה ונבדקת ע"י מהנדס העירייה כדי לשלול סכנת קריסה".

חובשי רפואת חירום במד"א לורה זוהר וברק עזרן סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו הרס רב והמולה רבה. תוך כדי שמירה על בטיחות הצוותים נכנסו אל העסק וראינו גבר שוכב על הריצפה כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק ונשימה עם חבלה רב מערכתית. ביצענו בדיקות רפואיות אבל לצערנו הפציעה שלו הייתה קריטית ונאלצנו לקבוע את מותו". 

מקסים (מצליח) שמעוני

מיכאל ראשיד ואריאל זוהר חובשי איחוד הצלה מסרו: "נמסר לנו כי נשמע פיצוץ מתנור במהלך עבודתו במאפייה ובעקבות כך הוא נפצע אנושות. למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

הפופולריים