התלוננה שבן זוגה לשעבר תקף אותה - ונעצרה גם היא

התלוננה שבן זוגה לשעבר תקף אותה - ונעצרה גם היא
אדם פרץ לבית זוגתו לשעבר כשגילה שהיא נפגשת שם עם גבר אחר ותקף אותה. המשטרה עצרה את שניהם: "הועלו טענות הדדיות לתקיפה, במהלך החקירה החשודה תקפה את הגבר לעיני השוטרים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עצור עצורה עצורים מעצר אזיקים F220726OF06
צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

מתלוננת שהתקשרה והזעיקה את כוחות המשטרה בעקבות תקיפה אלימה מצד בן זוגה לשעבר מצאה את עצמה במעצר למשך לילה שלם. המתלוננת הצעירה נפגשה בסוף השבוע האחרון עם בחור בביתה באחד מיישובי הדרום. כשבן זוגה לשעבר גילה זאת, הוא פרץ לפתע לביתה, שבר את הדלת ותקף אותה באלימות קשה. היא מצידה, ניסתה להדוף אותו באמצעות מפתח. השוטרים החליטו לעצור לעצור לא רק את בן הזוג לשעבר, אלא גם את המתלוננת בטענה לתקיפה הדדית. במשטרה אף דרשו מבית המשפט באשקלון להאריך את מעצרה בשישה ימים. אולם לאחר רמיזה מהשופטת, נציג המשטרה משך את בקשת המעצר ובית המשפט הורה על שחרורה של המתלוננת, תוך שציין כי החשד הסביר נגדה הינו ברף הנמוך.

נגד בןו הזוג לשעבר צפוי להיות מוגש כתב אישום בגין אלימות שהפעיל נגדה. במשטרה משוכנעים כי לא נפל כל פגם בהתנהלותם. "מייד עם קבלת התלונה במשטרה נפתחה חקירה, במהלכה הועלו טענות הדדיות לתקיפה", נמסר מהמשטרה. "כמו כן, במהלך ביצוע אחת מפעולות החקירה, תקפה החשודה את הגבר לעיני השוטרים. במכלול הנסיבות הוחלט על מעצרה".

הפופולריים