רצח את הוריו וברח: כתב אישום יוגש נגד צעיר מנתניה

רצח את הוריו וברח: כתב אישום יוגש נגד צעיר מנתניה
בן ה-23 נאשם שלאחר האירוע ניסה לגרום לשריפת הדירה והראיות בתוכה, ולהימלט לחוץ לארץ. לאחר שלא הצליח לרכוש כרטיס טיסה באמצעות כרטיסי האשראי של הוריו, שב לנתניה ונעצר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח כפול בנתניה
צילום: צילום: דוברות מד"א

כתב אישום הוגש נגד ולאדיסלב פופוב, צעיר בן 23 מנתניה, בגין רצח אביו ואימו סרגיי ואליסיה פופוב, לפני כחודש וחצי. מכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בלוד, עולה כי ולאדיסלב דקר את הוריו בארבעה סכינים שונות, והטיח חפץ כבד בראש של האם עד שקרסה. לפני שעזב את הדירה, במטרה להימלט לחוץ לארץ, פתח את הגז בשביל לגרום לדליפה ושריפת המקום. לאחר שלא הצליח לרכוש כרטיס טיסה באמצעות כרטיסי האשראי של הוריו, שב לנתניה ונעצר.

חקירת המשטרה החלה ב-12 במאי, עם קבלת דיווח למוקד בדבר סימני דם סמוך לדלת דירה בעיר. בעת כניסת שוטרי התחנה לדירה שהייתה אפופה בריח של גז, הם הזדעזעו לגלות גופות של גבר ואישה - כשעליהן סימני אלימות קשים ומספר רב של דקירות. המשטרה פתחה במרדף אחריו וכעבור מספר שעות הם הצליחו לעצור אותו. 

נוסף על רצח הוריו, הנאשם גם דקר את כלב המשפחה בבטנו ובצווארו. הכלב הפצוע הועבר לטיפול הווטרינר העירוני, שם טופל ארוכות וחייו ניצלו. לאחר השיקום, אחד הבלשים בחקירה ביקר אותו והחליט לאמצו.

 

עורך הדין אבי כהן שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את הנאשם ברצח הוריו בנתניה: "מדובר במקרה טרגי מאין כמוהו כאשר הנאשם, בחור צעיר ללא עבר פלילי אשר שירת בצבא מואשם ברצח הוריו. כבר בסמוך למעצרו הופנה הנאשם לבקשתנו לבדיקה פסיכיאטרית מעמיקה ממנה עולה כי הנאשם מתמודד נפש שנמצא במצב נפשי קשה. בשל מצבו הנפשי הוא זקוק לאשפוז פסיכיאטרי. עתה עם הגשת כתב האישום נבקש מבית המשפט חוות דעת פסיכיאטרית שתבחן את מצבו בעת ביצוע העבירה ובינתיים אשפוזו בבית חולים במקום המשך מעצרו".

הפופולריים