פרשה מחרידה: מאבטח באתר בנייה בדרום סימם נערות ואנס אותן

פרשה מחרידה: מאבטח באתר בנייה סימם נערות ואנס אותן
אוסאמה עאיד, שעבד כמאבטח באתר בנייה בקריית גת, הכיר את הקטינים בפיצוציה בעיר, רכש את אמונם ואז ביצע בהם עבירות מין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המבנה בו לן המאבטח
צילום: דוברות המשטרה

הותר לפרסום: אוסאמה עאיד, תושב לוד בן 38, יואשם בביצוע עבירות מין בקטין וקטינות כבני 16-14 ושידולם לשימוש בסמים ואלכוהול. על פי החשד, עאיד שעבד כמאבטח באתר בנייה בקריית גת, רכש את אמונם של כעשרה קטינים שאותם הכיר בפיצוציה בעיר, הזמין אותם לאתר הבנייה שבו עבד, סיפק להם אלכוהול וסמים מסוג "קריסטל" ואז ביצע בחלקם את המעשים. בהודעת המשטרה צוין כי בין העבירות שבוצעו על ידי החשוד הן מעשה סדום בנער בן 15 ושני מעשי אינוס בנערה בת 15.

 

החשוד נתפס בעת ביצוע המכירה ובחיפוש בטלפון הנייד שלו התגלו פרטים מחרידים. במשך כמעט שנה הוא סיפק אלכוהול וסמים לקטינים, במטרה אחת - לרכוש את אמונם ולבצע בהם עבירות מין. הקטינים מגוללים לפני החוקרים את מה שעבר עליהם ומספקים שהחשוד נהג לנעול את מתחם הבנייה שאיבטח כדי שאף אחד לא ייכנס בזמן שהוא מבצע בהם עבירות מין. לחשוד יש עבר פלילי בתחום האלימות והרכוש ובתחילת שבוע הבא יוגש נגדו כתב אישום חמור.

פקד יוסי מזרחי, קצין החקירות במשטרת קריית גת, אמר לאחר חשיפת המקרה: "החלטנו לתקוף את החשוד תחילה באמצעות שני סוכנים סמויים, שוטרת ושוטר, כדי ללמוד את דפוס פעולתו - וכבר שם ראינו שיש לחשוד העדפה למכור לשוטרת. במסגרת החקירה הגלויה לאחר מעצרו, חשפנו את מעשיו באופן מלא. במשך חודשים ארוכים החשוד הוביל לאתר הבנייה קטינות, סיפק להן סמים קשים ובעת שהיו תחת השפעה כבדה ללא יכולת לשלוט במעשיהם או להתנגד, נהג לבצע בהן עבירות מין חמורות".

הפופולריים