האלימות בחברה הערבית: נרצח עוזרו של ראש מועצת פוריידיס

האלימות בחברה הערבית: נרצח עוזרו של ראש מועצת פוריידיס
עלאא מרעי בן ה-34 נורה למוות סמוך לאולם חתונות בפוריידיס ומשתייך לאותה חמולה אליה משתייך ראש המועצה • מרעי הוא הנרצח ה-121 בחברה הערבית מתחילת השנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עלאא מרעי
צילום: ללא

האלימות הגואה בחברה הערבית: עלאא מרעי, עוזרו של ראש מועצת פוריידיס, נורה אמש (חמישי) למוות. מרעי בן ה-34 נורה סמוך לאולם חתונות בפוריידיס, והוא הנרצח ב-121 בחברה הערבית מתחילת השנה. הנרצח וראש המועצה, איימן מרעי, משתייכים לאותה חמולה.

סאמר נאסר, תושב טירה, נורה אתמול למוות, השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מסר כי "הרצח הנורא מוכיח שוב שהפיתרונות ארוכי הטווח שאנחנו עובדים עליהם דוגמת משמר לאומי והוספת אלפי שוטרים אינם מספקים פתרון לטווח המיידי ואני קורא ליועמ"שית להפסיק את העיכובים, ולהכניס את השב"כ לטיפול מיידי באירועי הפשע החמור".

ראש עיריית שפרעם, עורסאן יאסין, סיפר אתמול בתוכנית עקיבא ורינה על החשש מהמצב בעיר: "אני צריך לשמור על העיר הזאת, שלחתי מכתב לנשיא המדינה, למבקר המדינה, אני מפחד ודואג לשפרעם", אמר. זאת לאחר הירי שאירע אמש בעיר, בו גבר כבן 30 נורה על רקע סכסוך בין עבריינים, ומת מפצעיו בבית החולים רמב"ם. 

בשל רצף מעשי הרצח בשפרעם, בתחילת החודש החלה לפעול בעיר ובסביבתה מפקדה משימתית של משמר הגבול. יו"ר מפלגת רע"ם מנסור עבאס האשים במצב את הממשלה והעומד בראשה ואמר כי "המינוי המוצלח של השר לביטחון לאומי החזיר סדר והביא משילות וביטחון עצמי לארגוני הפשע".

הפופולריים