לאחר יומיים באשפוז והשתלת קוצב לב: נתניהו שוחרר מבית החולים       

שיבא על הביקורות: "מסרנו מידע מהימן על מצבו של רה"מ"
מנהל בית החולים, פרופ' יצחק קרייס, עונה לביקורות על הסתרה באשר למצבו של נתניהו: "מסרנו מידע מהימן ואני עומד מאחוריו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו
צילום: עמית שבי, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתחרר הבוקר (שני) מבית החולים, זאת לאחר יומיים של אשפוז בשל השתלת הקוצב בליבו. המלצת בית החולים שיבא לנתניהו: לא לעסוק בפעילות מאומצת ולשתות מים, אך אין מניעה להמשיך לעבוד.

הסכת עוד יום | האזינו

ראש הממשלה בנימין נתניהו עבר ניתוח להשתלת קוצב לב בבית החולים שיבא בתל השומר, תחת טשטוש, שבוע אחרי שהתאשפז שם בשל התייבשות. מבית החולים נמסר לאחר ההשתלה כי רופאיו המליצו על השתלת הקוצב לאחר ש"מכשיר הניטור שלו התריע במהלך הלילה על הפרעת קצב בליבו".

בבית החולים שיבא דחו היום את הטענות על הסתרה באשר למצבו הרפואי של נתניהו. מנהל בית החולים, פרופ' יצחק קרייס: "מסרנו מידע מהימן ואני עומד מאחוריו".

מצבו הרפואי של נתניהו הביא לסימני שאלה סביב הסתרות אפשרויות בנוגע למצבו. איגוד רופאי בריאות הציבור של ההסתדרות הרפואית דרש לחקור את הסתרת המידע על מצב בריאותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. לטענת בכירים באיגוד, המידע שפורסם "רלוונטי מאוד לציבור" ולכן היה צורך לפרסם אותו מוקדם יותר.

הם גם אומרים שאם היו מפרסמים את הדו"ח השנתי על מצבו הרפואי של נתניהו בשקיפות, היו נמנעות שמועות על מצבו. לכן איגוד הרופאים דורש חקירה "עצמאית, יסודית, ובלתי תלויה".

הפופולריים