לבקשת נשיאת העליון: הקידום של השופטת במשפט נתניהו ואשת ראש הסגל של רה"מ

הקידום של השופטת במשפט נתניהו ואשת ראש הסגל של רה"מ
ראש הרכב השופטים במשפט האלפים, רבקה פרידמן, תמונה לשופטת בכירה בית המשפט המחוזי בירושלים. בשל ניגוד העניינים של הליכוד, מי שחתם על המינוי היה שר ממפלגתו של בן גביר • אחראית על ימי הולדת ונרות חנוכה: המלצת הקידום שקיבלה השופטת, אשתו של ראש הסגל של נתניהו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו מגיע לבית המשפט לשמיעת עדותו של מילצ'ן 25.06.23
צילום: אורן בן חקון, פלאש 90

השופטת רבקה פרידמן פלדמן, שעומדת בראש הרכב השופטים במשפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, קודמה להיות שופטת בכירה בבית המשפט המחוזי בירושלים. בנוסף, קודמה להיות שופטת בכירה נאווה ברוורמן, אשתו של ראש הסגל של ראש הממשלה צחי ברוורמן. המינויים דורשים חתימה של שר המשפטים יריב לוין ושל נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות.

בכאן חדשות נחשף כי ההמלצה שקיבלה השופטת ברוורמן למינויה לשופטת בכירה, ושעל בסיסה התבקש השר אליהו מהנהלת בתי המשפט לאשר את מינויה: "מרכזת את תחום הגיבוש החברתי, ימי הולדת, ארוחת סוף שנה ואפילו הדלקת נר חנוכה".

מכתב ההמלצה על השופטת נאווה ברוורמן
רבקה פרידמן פלדמן
רבקה פרידמן פלדמן
השופטת נאווה ברוורמן
השופטת נאווה ברוורמן

מי שביקשה למנות את פרידמן פלדמן לתפקיד הייתה נשיאת העליון חיות, ומי שהמליץ על המינוי היא נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים. לאור ניגוד העניינים של הליכוד עקב היותה ראש ההרכב במשפט של נתניהו, הסמכות לאשר את התפקיד עברה לשר עמיחי אליהו מעוצמה יהודית, שחתם על המינוי לבקשת חיות.

 

 

הפופולריים