"אוהב ילדים חסידים עד גיל 9": הפדופיל שהופלל ע"י עוברי אורח

"אוהב ילדים חסידים בני 9": פדופיל הופלל ע"י עוברי אורח
שלמה הלפרין בן ה-22 מירושלים הואשם בניסיון ביצוע מעשה מגונה בקטין בזכות תושיית שני בחורי ישיבה שפגשו אותו בחוף הים והטמינו לו מלכודת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חוף ים אשדוד F160426GE105
צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

תושייתם של שני בחורי ישיבה הובילה ללכידתו של פדופיל והגשת כתב אישום נגדו, כך פורסם היום בתוכנית "יומן הבוקר" בכאן רשת ב. לפני כשבוע, שני הבחורים פגשו בחוף הים באשדוד את שלמה זלמן הלפרין, בן 22 מירושלים, ובשיחה עימו הוא סיפר להם על משיכתו לקטינים. השניים החליטו לטמון מלכודת להלפרין ואמרו לו כי איתרו עבורו ילד בן 9 למטרות מיניות.

אחד הבחורים התחזה לקטין והלפרין הציע לו 150 שקלים בתמורה לפעילות מינית. הוא קבע עימו מפגש, אך לא הגיע אליו. לאחר מכן, השניים פנו למשטרה. "הוא הגיע אלינו, ביקש סמים ואמרנו 'אין לנו'", סיפר אחד הבחורים. "חבר שלי שאל אותו 'למה אתה מחפש את זה? אתה מחפש מסיבות?', ובתגובה הוא אמר לו שהוא אוהב בנים. שאלנו אותו 'אנחנו מקווים שאתה לא בקטע שלנו?', והוא ענה 'אני בכלל בקטע של ילדים - ואז התפוצצנו".

עוד סיפר להם הלפרין כי הוא אוהב ילדים חסידים עד גיל 9. "בהתחלה צעקנו עליו שיעוף מפה, ואז החבר שלי אמר 'בוא נשיג לו ילד, נפליל אותו וניקח אותו למשטרה", שיחזר הבחור. "בהמשך, התחזתי לילד בן 9, שיחקתי אותה ילד, והבאנו אותו לאיזה מקום שמשם המשטרה לקחה אותו. העברנו למשטרה את ההקלטות של השיחות איתו. הוא אמר בצורה בוטה וגסה מה הוא רוצה לעשות". שוטרי משטרת ירושלים עצרו את הלפרין מייד עם קבלת הדיווח מהבחורים.

ראש צוות עבירות מין בתחנת לב הבירה בירושלים, רס"מ מאירה מלכה, ציינה: "מחקירת המקרה עלה כי הנאשם ניסה במשך תקופה לקיים מפגשים עם ילדים, בעיקר עד גיל 9, והודה במיוחס לו". אתמול (חמישי) הוגש נגדו כתב אישום בבית משפט השלום בירושלים בגין ניסיון מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

הפופולריים