פלסטיני חשוד ברצח אישה בגן העצמאות בתל אביב

פלסטיני חשוד ברצח אישה בגן העצמאות בתל אביב
גופת האישה אותרה לפני כשבוע וחצי, זהותה טרם ידועה • הרקע פלילי | כל הפרטים וגרסת החשוד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח אישה גן העצמאות בתל אביב
צילום: דוברות זק"א ת"א

המשטרה עצרה תושב יריחו, שוהה בלתי חוקי, בן 47 בחשד למעורבותו ברצח אישה בבית העלמין המוסלמי בגן העצמאות בתל אביב לפני שבוע וחצי. כך הותר היום (שני) לפרסום. זהות האישה עדיין לא ידועה. מעצרו הוארך עד ליום חמישי.

המשטרה מייחסת לחשוד מעורבות ברצח על רקע פלילי. מדובר ככל הנראה בשני דרי רחוב. גופתה של האישה נמצאה מספר ימים לאחר מותה. החשוד אותר סמוך לזירת האירוע, שם נהג לשהות.

לפי דוח ראשוני של המכון לרפואה משפטית באבו כביר, עלה כי ייתכן והמוות נגרם כתוצאה מחבלה בחפץ קהה. החשוד, דר רחוב מזה כ-30 שנה. בחקירתו סיפר כי באותו היום הלך עם ישראלי בגן העצמאות, בשלב מסוים הבחינו בכלב שהחל לנבוח. השניים הלכו אחריו והבחינו בגופתה של האישה. החשוד ביקש מהישראלי להתקשר לדווח למשטרה וזו עצרה אותו עם הגעתה למקום.

מתנדב זק"א תל אביב אברומי כץ סיפר לאחר מציאת הגופה כי "עם צאת השבת הוזעקתי לטפל בגופה במצב ריקבון, שהגעתי לזירה מצאתי גופה במצב ריקבון טוטלי, בסיוע מתנדבים רבים שהגיעו לזירה טיפלנו בגופה ובממצאים הרבים".

צילום: דוברות זק״א ת״א.

עורכת הדין מירב חורי, שמייצגת מטעם הסנגוריה הציבורית את החשוד ברצח, מסרה בתגובה כי "המשטרה הזדרזה לעצור את החשוד שכל חטאו שביקש לדווח על מציאת הגופה. החשוד מכחיש כל קשר לאירוע וכלל לא יודע מי המנוחה. היה מצופה מהמשטרה לפני המעצר לבחון אם בכלל מדובר ברצח ולנסות ולזהות את המנוחה, ורק אחר כך לעצור חשודים".

 

הפופולריים