פרשת לורי שם טוב: התיק של לייזר נסגר מחוסר אשמה

פרשת לורי שם טוב: התיק של לייזר נסגר מחוסר אשמה
התקבל הערר של יועמ"ש הנהלת ביהמ"ש באשר לעילת סגירת תיק החקירה נגדו בפרשת לורי שם טוב - כעת התיק סגור בנימוק של חוסר אשמה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית משפט
צילום: מרים אלסטר פלאש 90

פרקליט המדינה קיבל את ערר יועמ"ש הנהלת בתי המשפט, ברק לייזר, בעניין עילת סגירת תיק החקירה נגדו בפרשת לורי שם טוב. כך פורסם לראשונה הערב (רביעי) בכאן רשת ב. התיק נגד לייזר נסגר מלכתחילה בנימוק של חוסר ראיות, אולם לאחר שהוגש ערר, התקיימה בחינה מקיפה מחודשת של התיק - בסיומה החליט פרקליט המדינה, עמית איסמן, לסגור את התיק בנימוק של חוסר אשמה.

לייזר נחשד בהעברת חומרים מסווגים ורגישים מתוך תיקי בית המשפט לבלוגרית לורי שם טוב, בתמורה להסרת פרסומים מכפישים על שופטים. חקירת המשטרה לא איששה את הטענות שהתבססו על הקלטה בין שם טוב לידיד שלה. לייזר הכחיש בחקירת המשטרה את הקשר האמור, וכך גם יתר החשודים. לבסוף, הורשעה לורי שם טוב בעבירות של פגיעה בפרטיות והעלבת עובדי ציבור באמצעות פרסומים ברשת. 

עו״ד עדי כרמלי המייצג את לייזר: "אני שמח מאוד שהערר התקבל, הצדק נעשה, ועכשיו גם נראה. חוות הדעת המשפטית שכתבנו במסגרת הערר, הובילה לתוצאה משפטית המתבקשת: במעשיו של מרשי לא דבק רבב, ואני מברך על ההחלטה לסגור את התיק מחוסר אשמה".

הפופולריים