נעצרו שלושה חשודים בסחיטה ואיומים על עמוס לוזון

נעצרו שלושה חשודים בסחיטה ואיומים על עמוס לוזון
השניים חשודים בהפצת סרטון מיני של איש העסקים. מעצרו של אחד מהם הוארך ביומיים. חשוד שלישי ונוסף, קטין ובנו של שופט, נעצר גם כן. בשל היותו בן של שופט וסיבות לניגוד עניינים, האירוע הועבר לבית משפט אחר במרכז | כל הפרטים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עמוס לוזון
צילום: חשבון האינסטגרם של עמוס לוזון

שני תושבי הכפר שמריהו נעצרו אתמול (שלישי) בחשד לסחיטה ואיומים על איש העסקים עמוס לוזון. מעצרו של אחד מהם הוארך ביומיים. השניים חשודים במעורבות בירי לעבר בית ילדיו ובהפצת סרטון מיני של איש העסקים לפני כשבוע וחצי. בכוונת המשטרה להביא את החשודים לדיון בבית המשפט בבקשה להארכת מעצרם.

חשוד שלישי, קטין ובן של שופט, נעצר בשעות הבוקר בשלישי בחשד למעורבות בסחיטתו של איש העסקים עמוס לוזון. הסיבה להעברת הדיון מבית משפט אחד לאחר, היא בשל ניגוד העניינים של השופט מול החשוד.

אחד החשודים, בנו של איש עסקים, בעלים לשעבר בקבוצת כדורגל, שהיה חשוד בהטיית משחקים ובנוסף הוגש נגדו כתב אישום בגין קבלת דבר במרמה בזמן ניהול קבוצת הכדורגל.

לוזון הגיש בשבוע שעבר תלונה על הפצת סרטון שבו תועד באקט מיני עם בת זוגו. הסרטון הופץ בימים האחרונים ברשתות החברתיות וככל הנראה צולם שלא בידיעתו. בחודש האחרון אלמונים ירו לעבר בית גרושתו של לוזן, ברוריה, בפתח תקווה. ירי בוצע גם לעבר ביתו של פרודתו, המפיקה אירית רחמים. 

 

הפופולריים