פרסום ראשון

סחיטת הקבלן בלכיש: אחד העצורים - אחיו של כדורגלן עבר

סחיטת הקבלן בלכיש: אחד העצורים - אחיו של כדורגלן עבר
אחד העצורים הוא אלי רביבו, אחיו של כדורגלן העבר חיים רביבו. במשטרה חשדו כי רביבו הוא איש הכספים של הארגון באזור אשדוד. איסמעיל ג'רושי נעצר במסגרת פרשה של עבירות סחיטה באיומים כלפי קבלן, תושב הדרום, שלפי החשד נסחט לאורך השנים במיליוני שקלים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מעצר איסמעיל ג'רושי
צילום: דוברות המשטרה

פרסום ראשון: אחד העצורים בפרשיית סחיטת הקבלן בלכיש על ידי ארגונו של ג׳רושי, הוא אלי רביבו, אחיו של כדורגלן העבר חיים רביבו. כפי שפורסם אתמול (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11, במשטרה חשדו שאלי הוא למעשה איש הכספים של ארגון ג׳רושי באיזור העיר אשדוד.

מוקדם יותר אתמול, ראש ארגון הפשע איסמעיל ג'רושי נעצר בנמל התעופה בן גוריון, רגע לפני שנמלט מהארץ, בחשד לסחיטה באיומים של קבלן מדרום הארץ במיליוני שקלים. במסגרת הפרשה נעצרו עוד שבעה חשודים.

היחידה המרכזית במרחב לכיש של המחוז הדרומי, ניהלה לאורך השבועות האחרונים חקירה סמויה שהתנהלה עד כה תחת צו איסור פרסום, לאחר שהתקבל מידע אודות קבלן תושב הדרום, שלפי החשד נסחט במשך שנים על ידי עבריינים המשתייכים לארגון פשיעה ממרכז הארץ.

במהלך הפעילות הבחינו בניסיון סחיטה נוסף כלפי הקורבן על ידי ארבעה חשודים, שלקחו אותו מביתו לאזור תעשייה סמוך לעיר אשדוד כדי לסחוט ממנו סכום כסף תוך תקיפה ואיומים, ובשלב זה ניתנה הפקודה לביצוע המעצר "על חם".

ג'רושי, ראש ארגון פשע

עד כה, נעצרו שמונה חשודים, בני 40-30 מהמרכז ומהדרום בחשד לעבירות של סחיטה באיומים, קשירת קשר לפשע, תקיפה חמורה ועבירות נוספות. בחיפוש שנערך ביום שני בביתו של אחד החשודים, תושב העיר אשדוד, נתפס כסף מזומן ומטבע זר על סך מאה אלף שקלים, שלפי החשד מקורם בעבירות סחיטה, אקדח 'אייר סופט' שלפי החשד מוחזק בניגוד לחוק ורכב.

מעצרם של כלל החשודים הוארך בבית המשפט.

הפופולריים