עלתה לאוטובוס עם גופיה - וננזפה: "סיטאוציה קשה ומחרידה, קפאתי"

עלתה לאוטובוס עם גופיה - וננזפה: "סיטאוציה קשה ומחרידה"
רומי ענבר חזרה אתמול מהים ועלתה לאוטובוס עם גופיה, הנהג דרש ממנה "להתלבש". חברת דן: "החברה מתנצלת" | האזינו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רומי, הצעירה שצעקו עליה באוטובוס
רומי, הצעירה שצעקו עליה באוטובוס צילום: פרטי

רומי ענבר, צעירה בת 20 שעלתה אתמול לאוטובוס בתל אביב כשחזרה מהים, עם גופיה, ספגה צעקות מהנהג: "תשימי עלייך חולצה" ו"את לא יכולה להסתובב ככה" כשנוסע נוסף הצטרף אליו. היא ירדה אחרי שתי תחנות מההלם ומהעלבון. "זו סיטואציה קשה ומחרידה", אמרה היום (רביעי) ענבר בריאיון לתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא:

רומי אמרה כי "עליתי מהצד האחורי של האוטובוס והנהג צעק לי דברים, לא כל כך הבנתי מה הוא אומר, חשבתי שמדובר בתשלום או דברים אחרים, ואז אחד הנוסעים אמר לי שהוא אמר לי לשים חולצה. הוא ממש המשיך כדי להבהיר לי שאני שומעת אותו, אני לא ידעתי מה לעשות". 

רומי שיתפה כי לא כל הנוסעים הצטרפו לקריאות הנהג, ואישה שנכחה באוטובוס ויצאה נגד הנהג: "האוטובוס היה מלא וכולם ישבו ושתקו חוץ מאמא לילדה קטנה שהיתה שם ואמרה לנהג שאני יכולה ללבוש מה שאני רוצה. התיישבתי כשאני מרגישה מושפלת לגמרי, ירדתי אחרי שתי תחנות, לא יכולתי להמשיך לשבת שם. העלתי סטורי ואני מדברת עכשיו כי אסור שזה יקרה לעוד בנות".

"קפאתי. אני בעיקר הייתי בהלם, זו אחת התופעות הידועות לכאלה סיטואציות ולא הבנתי איך זה קורה לי פה במרכז תל אביב. ירדתי אחרי שתי תחנות כי הרגשתי לא בנוח להישאר באוטובוס הזה בגלל התחושה האישית שלי", סיפרה ענבר בריאיון. 

חברת דן, שהפעילה את הקו, מסרה בתגובה: "ככל שנגרמה אי נעימות למי מהנוסעים, החברה מתנצלת".

הפופולריים