יומנה של קלי: איך באמת נראים החיים בזנות?

יומנה של קלי: איך באמת נראים החיים בזנות?
"לא הייתם מאמינים שזה מה שאני עוסקת בו", סיפרה קלי למצלמות חודשיים לפני מותה. בקשתה האחרונה הייתה שישמעו את סיפורה: ההודעות מהסרסורים, סימני המכות מהלקוחות ושלמרות הכול - היא נאבקה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קלי
צילום: .

קלי חיה בזנות מאז שהיא זוכרת את עצמה. בפרויקט מיוחד ששודר השבוע בחדשות הערב בכאן 11, היא הכניסה אותנו אל העולם האפל של המין בתשלום, בדגש על הלקוחות. מי הם הגברים שצורכים זנות? ומה המוטיבציות שלהם? חודשים שליווינו אותה, בעוד קלי תיעדה וצילמה, כדי שנדע איך באמת נראים החיים בזנות. 

האזינו להסכת "עוד יום"

"לא הייתם מאמינים שזה מה שאני עוסקת בו", סיפרה קלי למצלמות חודשיים לפני מותה. בקשתה האחרונה הייתה שישמעו את סיפורה: ההודעות מהסרסורים, סימני המכות מהלקוחות ושלמרות הכול - היא נאבקה.

פרק 1: בלילה אישה בזנות - בבוקר אמא

כשפוגשים את קלי, קשה להאמין שהיא אישה בזנות. היא גרה בשכונה מבוקשת במרכז הארץ ומגדלת ילד בכוחות עצמה. אבל בלילות היא מתפרנסת מגברים שמשלמים לה בעבור שירותי מין. באומץ ובגילוי לב היא מכניסה אותנו אל עולמה: על הפעם הראשונה בגיל 15, על תעשיית הניצול, האלימות, והחלום לצאת מהמעגל.

פרק 2: הפרצוף של הזנאי הישראלי

חצי מהחיים של קלי עברו עליה בזנות. ביציאה שלה ממעגל הזנות היא חושפת כמה נגישה וקלה הדרך לקניית אישה בישראל – הפורומים באינטרנט, מבול הפניות, הלקוחות "המהוגנים" והאלימות המופעלת בקלות בלתי נסבלת.

הפופולריים