דקר, שרף את הגופה והציף את רכבו: תושב ת"א נאשם ברצח בבקעה

דקר, שרף את הגופה והציף את רכבו: בן 25 נאשם ברצח בבקעה
תושב תל אביב בן 25 נאשם שרצח את יאיר חדד בחודש שעבר במטע דקלים, וניסה להעלים את הראיות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת מציאת גופה שרופה יאיר חדד מטע תמרים בקעת הירדן רצח
צילום: דוברות המשטרה

לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש היום (חמישי) כתב אישום נגד תושב תל אביב בן 25 בגין רצח יאיר חדד בבקעת הירדן לפני כחודש. מעצרו הוארך עד להודעה חדשה. הנאשם הורשע בעבר בהפרעה לשוטר במילוי תפקידו ושימוש בכוח למניעת מעצר שבגינה נידון לחודש מאסר. יש לו כתב אישום שמייחס לו עבירות איומים, הפרעה לשוטר ותקיפה.

מכתב האישום עולה כי הנאשם וחדד נפגשו יום קודם לכן בטבריה. למחרת, כשנסעו בכביש 90, הנאשם החליט לרצוח את את חדד ודקר אותו בחפץ חד שש פעמים סמוך לגשר אדם. הוא השאיר את הגופה ברכבו במקום, ומאוחר יותר חזר עם ג'ריקן של דלק, הצית את הגופה והעביר אותה למטע תמרים סמוך. בהמשך הוא לקח את רכבו והגיע למפגש הבקעה בכביש 90, שם הציף את הרכב במים, ניקה את עצמו ופיזר את החפצים שהיו במכונית באזור. הפרקליטות מאשימה אותו גם בהצתה ובהשמדת ראיה. זהותו עדיין אסורה בפרסום.

בחקירתו הראשונה הנאשם הכחיש כל קשר לרצח ולחדד. אך בחקירתו השנייה הוא טען שלקח את חדד טרמפ ואמר לו כי הוא "מכשף". לדבריו, במהלך הטרמפ חדד "דקר ורצח את עצמו". לטענתו, הוא נבהל ונמלט מהמקום.  עורך הדין שמייצג אותו מטעם מהסנגוריה הציבורית טען בדיון בענייני לפני כשבועיים כי הוא לוקה בנפשו וסובל מהתקפים פסיכוטיים. 

הפופולריים