עדנאן אסעד נהרג בעת שניסה לחלץ צעיר מבור בדיר אל אסד

עדנאן אסעד נהרג בעת שניסה לחלץ צעיר מבור בדיר אל אסד
הצעיר הפלסטיני שנפל לבור נהרג גם הוא. אסעד הכבאי נפל יחד עם כבאי נוסף לבור בניסיון לחלץ את הצעיר. הכבאי הנוסף נפצע באורח אנוש, ושלושה כבאים נוספים נפגעו • המשטרה חוקרת את נסיבות כניסתו של הפלסטיני לישראל בכלל ולבור בפרט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדנאן אסעד
צילום: ללא

עדנאן אסעד נהרג אתמול (ראשון) כשהשתתף בניסיון חילוץ צעיר מבור בדיר אל אסד שבגליל המערבי. אסעד, כבן 40 מבית ג'אן, נפל לבור יחד עם כבאי נוסף. השניים נפצעו אנוש, ומותו של אסעד נקבע בבית החולים. אסעד היה נשוי ואב לשלושה, בהם תינוקת שנולדה לפני חודש. הצעיר הפלסטיני שנפל לבור נהרג גם הוא.

השניים הגיעו עם צוותם למקום לאיתור צעיר, תושב המקום בשנות ה-20 לחייו שנפל לבור, ואיבדו את הכרתם. הם חולצו תוך כדי ביצוע פעולות החייאה בהם ופונו מהמקום בניידת טיפול נמרץ. שלושה כבאים נוספים נפגעו באירוע. צוותי היחידה לחילוצים מיוחדים שבמקום איתרו את הצעיר במצב אנוש והוא פונה להמשך טיפול בבית החולים.

המשטרה עצרה תושב דיר אל אסד בן 28 בחשד כי העסיק את הפלסטיני שנהרג לאחר שנכנס לבור. המשטרה מנסה לברר את נסיבות כניסתו לישראל בכלל ולבור בפרט.

פרמדיק מד"א אדי זוגוט שהגיע לזירה סיפר: "מדובר ככל הנראה בבור מים שצעיר שירד לתוכו איבד את ההכרה. שני גברים נוספים שירדו לבור על מנת לסייע ולחלץ אותו איבדו גם הם את ההכרה. לאחר חילוץ של שני הגברים הענקנו להם טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה והם פונו בניידות טיפול נמרץ לבי"ח תוך פעולות החייאה כשמצבם אנוש."

הפופולריים