"אם החוקים היו נאכפים - לא הייתה שואה": הסתה נגד הקהילה הגאה

"אם היו אוכפים חוקים - לא הייתה שואה": ההסתה נגד הלהט"ב
לפי האגודה למען הלהט"ב חולקו מאות חוברות נגד הקהילה הגאה בחיפה | כל הפרטים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מצעד הגאווה
צילום: יונתן זינדל פלאש 90

חוברת מסיתה נגד קהילת הלהט"ב חולקה הלילה (רביעי) בשכונת נווה שאנן בחיפה. בחוברת שאורכה 26 עמודים נכתב בין השאר ש"אילו החוקים נגד הומוסקסואלים היו נאכפים בעבר בגרמניה השואה לא הייתה מתרחשת".

עוד נכתב בחוברת כי "מעשי סדום הבשילו לחטא שהביא חורבן טוטאלי על החברה מבפנים כאשר הפכו נוהג פומבי וקיבלו לגיטימציה נרחבת מהציבור. המטרה הסופית של תנועת הלהט"ב היא עליונות תרבותית ופוליטית כפי שהיה באימפריות היוונית, הרומית ובגרמניה הנאצית. מחקרים מהעת האחרונה מראים כי הומואים לא נולדו כך. חטא ההומוסקסואליות משיב להם בגופם את הגמול הראוי למעשיהם, כגון מחלות מין ואיידס. אלו לא דברי שנאה להזהיר את אהובינו מהשלכות החלטותיהם".

באגודה למען הלהט"ב אומרים שהגיעו אליהם עדויות למאות עותקים שחולקו, ותלונה הוגשה על ידי נציגי העמותה במשטרה.

מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב רן שלהבי: "זו התרת דם והסתה פרועה שחצתה כל גבול. בכל יום אנחנו עדים למקרים להט"בופובים נוספים ונראה שרוח המפקד הנושבת מגורמים הקיצוניים בממשלה מחלחלת אל השטח יותר מתמיד. מול השנאה והלהט"בופוביה נעמוד ביחד, נמשיך להאיר את אור הגאווה והסובלנות ולא נאפשר לחושך להשתלט על ישראל. אני קורא לראשת העיר חיפה קליש רותם לגנות את פשע השנאה המזעזע ולמשטרת ישראל לחקור ולמצות את הדין המלא עם המסיתים".

הפופולריים