ניצלו ברגע האחרון לעיני אימם: בת 7 טבעה, אחיה הגדולים טבעו בניסיון להצילה - "ראיתי את המוות"

ניצלו בנס: בת 7 טבעה, אחיה הגדולים טבעו בניסיון להצילה
האם שהייתה על החוף שיחזרה: "אין לי הסבר מהיכן הגיחו המלאכים הטובים, שנאבקו דקות ארוכות להציל, זה היה נראה כנצח"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חילוץ חמישה ילדים ים אשדוד
צילום: יאיר ברדה

חמישה ילדים, אחים, טבעו אמש (חמישי) בים באשדוד אל מול עיני אמם שהייתה עם שני ילדים נוספים על החוף. תחילה טבעה הילדה הקטנה בת ה-7, ואחריה אחיה הגדולים שניסו להצילה. לבסוף, קבוצה של גולשים שהיו בסביבה, בהם נער בן 15 בלבד, הצליחו להוציא אותם מהמים. אם המשפחה הגיעה עם ילדים נוספים מירושלים לחוף באשדוד.

"שמענו מלא צעקות של האמא מהחוף", סיפר לכאן חדשות הגולש מוריס בן שימול סיפר. "ראינו את הילדים תופסים את הילדה שכבר שקעה. גם הילדים התחילו להיסחף ולהיטרק על הסלעים. כשהגענו, ראינו את העקב של הילדה בפוקס, כשהיא כבר שקעה. חבר שלי משך את הרגל שלה - והופ הוצאנו אותה אחרי שהיא בלעה כבר טונות של מים. שמנו שני ילדים על כל גלשן. אחד מהם, שהיה יותר בוגר, תפס בחוט מאחורה ולא הצלחנו לצאת. נשברו עלינו גלים, אז חתרנו לעומק, עקפנו את הגלים ויצאנו דרך חוף אחר. זה היה ממש נס".

"הגדולה פסקה בנחרצות שכבר 'ראתה את המוות'", כתבה האם אחרי האירוע. "אין לי הסבר מהיכן הגיחו המלאכים הטובים הללו. הם נאבקו דקות ארוכות להציל. הם נאבקו משך זמן, שהיה נראה כנצח, עם הגלשן, כשבתי הקטנה אמורה להיות עליו, רק שהגלים העצומים, מחבלים במטרה הנשגבה. הם מעיפים תגלשן כלפי לב הים והקטנה בין חיים למוות. ברחמי שמים עצומים, מלאכים, שליחים נאמנים מידיו הרחומות של אלוקי, הוכיחו בגבורה עילאית, "שאין דבר העומד בפני הרצון". והילדות על הגלשן שכבר שומר על יציבותו. כך גם הגלשן הנוסף, כבר יציב ובטוח, ב"ה".

הפופולריים