"לוקחים חיים בלי לחשוב פעמיים": שי ובנו אביעד שנרצחו בפיגוע הובאו למנוחות

"לוקחים חיים בלי לחשוב": נרצחי הפיגוע הובאו למנוחות
שי ניגרקר בן ה-60 ובנו אביעד, בן 28, נרצחו אתמול במכון לשטיפת מכוניות בחווארה. בנו החורג של שי: "אמרו לו ששקט כרגע והוא יכול להגיע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שי ניגרקר ואביעד ניר נרצחו בחווארה
צילום: באדיבות המשפחה

מאות בני אדם ליוו היום (ראשון) את שי ניגרקר בן ה-60 ובנו אביעד, בן 28, שנרצחו אתמול במכון לשטיפת מכוניות בחווארה, בדרכם האחרונה בבית העלמין באשדוד.

גבריאל סטמקר, בנו החורג של שי, אמר בתוכנית "מהדורת חמש": "לא ידעתי שהוא נסע לשם. קיבלתי טלפונים באותו יום ואני שומר שבת. אמרתי לאשתי לענות. באמצע הנסיעה לאמא דיברתי עם הבת הגדולה שלו והיא אמרה: 'רצחו את אבא ואביעד'".

 

גבריאל המשיך, "לא פעם ראשונה שהוא נוסע לחווארה, יש לו חברים שם. הוא היה נוסע גם לטפל ברכב. מתי שהיו בעיות הוא לא נסע. אמרו לו ששקט כרגע והוא יכול להגיע. קשה לעכל. יש כעס על זה שבאים ולוקחים חיים של בנאדם בלי לחשוב פעמיים". 

יחיאל לסרי, ראש עיריית אשדוד, ספד לנרצחים: ,סיילאס-שי ואביעד, יצאו בבוקר יום השבת לשגרת יומם, בלי להעלות בדעתם, את הגורל האכזר המצפה להם. מבלי שבני משפחתם יעלו בדעתם, שהשלום של הבוקר הוא לא שלום. הוא זעקת פרידה, פרידה מהחיים. חיים פשוטים וטובים של אב ובן שהסתיימו בפיגוע הנורא בכפר חווארה".  

שי ניגרקר בן ה-60 ובנו אביעד, בן 28, נרצחו אתמול במכון לשטיפת מכוניות בכפר. הלווייתם של השניים, תושבי אשדוד, תתקיים היום בשעה 18:00 בעיר. המחבל הגיע ברגל וירה באקדח מטווח אפס בשני הישראלים, שהיו ליד המכון בזמן שמכוניתם בטיפול. 

 

הפופולריים