התחזה לחרדי וניצל מינית: אחת הקורבנות של "ג'ק סגל" מדברת

התחזה לחרדי וניצל מינית: אחת הקורבנות של ג'ק סגל מדברת
בשיחה עם כאן חדשות מספרת האישה כי הייתה בהלם כאשר המשטרה פרסמה את תמונתו של הגבר איתו ניהלה מערכת יחסים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המתחזה יוסף מרדכי הידוע בכינויו ג'ק ג'ייק סגל
צילום: דוברות המשטרה

אחת הנשים שנוצלו מינית מידי גבר שהציג את עצמו בשם "ג'ק סגל" דיברה אתמול (חמישי) עם כאן חדשות. "הוא אמר שאמא שלו עיוורת ואבא שלו נפטר", אמרה האישה שנפלה קורבן למעשיו של "סגל". היא אמרה כי הוא התחזה לחרדי והשניים ניהלו מערכת יחסים במשך מספר חודשים - לפני כשבע שנים. אמש נעצר "סגל" בחשד לשימוש בזהות בדויה והבטחות שווא בכדי לקיים יחסי מין במרמה עם מספר נשים.

"תמיד היה לי ברור שמשהו לא בסדר. חשדתי שאולי הוא נשוי אבל הוא כל הזמן הכחיש". הקורבן סיפרה כי "סגל" אמר לה שהוא מאמן כלבי נחייה, וכשניסתה לחקור אחר מקום עבודתו - היא לא מצאה מקום כזה. על פי האישה, השניים נפגשו רק בשעות הערב ומעולם לא ראתה את ביתו.

"הוא היה מבריז לא מעט ואני זוכרת שזה היה מרתיח אותי. עכשיו כשראיתי את התמונה שלו שהתפרסמה, זה היה השוק", היא סיכמה. המשטרה קוראת לכל מי שנפלה קורבן למעשיו של החשוד שכינה עצמו באתרי ההיכרויות ״ג׳ק סגל״, לדווח על כך בהקדם באמצעות תלונה מקוונת או באחת מתחנות המשטרה.

מהמשטרה נמסר: על פי החשד ועדויות של חמש נשים, יצר החשוד קשר עם נשים רבות באמצעות יישומי היכרויות שונים, נפגש וניהל עימן מערכות יחסים רומנטיות תוך זהות בדויה בשם "ג'ק סגל" ונסיבות חיים שקריות שמסר להן במשך מספר חודשים עם מספר נשים במקביל. כל זאת על פי החשד, תוך מצג שווא אודות זהותו, הסטטוס המשפחתי האמיתי שלו והבטחות שווא למערכת יחסים לטווח הארוך לרבות נישואין והקמת משפחה.

 

 

הפופולריים