כתב אישום הוגש נגד המפגין שניפץ שמשת רכב בו היו אם וילדיה

כתב אישום הוגש נגד המפגין שניפץ שמשת רכב ובו אם וילדיה
דן אהרונסון בן ה-39, חבט עם מוט דגל שהיה ברשותו בשמשה האחורית של הרכב. השמשה התנפצה וחלקי זכוכית התפזרו לעבר המושב האחורי, שם ישבו שניים מילדיה של המתלוננת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דן אהרונסון
צילום: .

הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד דן אהרונסון, תושב תל אביב כבן 39, שניפץ שמשה של רכב חולף שבו שהו אם ושני ילדיה, במהלך הפגנה נגד הרפורמה המשפטית בירושלים לפני כחודשיים. את זהותו של אהרונסון, שהודה במעשה והתנצל עליו בפני החוקרים, חשפה בכאן חדשות איילה חסון. 

על פי כתב האישום, הנאשם השתתף בהפגנה נגד הרפורמה המשפטית שהתקיימה בירושלים בסמוך למשכן הכנסת. בשעות אחר הצהריים פרצו מאות מפגינים, ביניהם הנאשם, לכביש בגין, צעדו על הכביש בתהלוכה בלתי חוקית עד לכיוון גן סאקר, כשהם חוסמים נתיב תנועה מרכזי ומפריעים למעבר כלי רכב רבים שנסעו במקום.

באותה העת, נסעה באזור המתלוננת ושלושת ילדיה הקטינים, וניסתה להתקדם ולפלס את דרכה בין המפגינים. בשלב מסוים, חסמו מספר מפגינים את הרכב בגופם ומנעו ממנה להמשיך בנסיעתה. בעקבות כך התרחש עימות מילולי בין הצדדים. בעוד הנאשם ביקש מהמפגינים לפנות את הדרך, המתלוננת המשיכה בנסיעתה וחלפה על פני המפגינים. אז חבט הנאשם עם מוט הדגל שהיה ברשותו בשמשה האחורית של הרכב וניפץ אותה. חלקי זכוכית התפזרו לעבר המושב האחורי ברכב, בו ישבו שניים מילדיה של המתלוננת.

הפופולריים