החשוד המרכזי ברצח בני שלמה: האני קשוט ממשפחת ג'ארושי

החשוד המרכזי ברצח בני שלמה: האני קשוט ממשפחת ג'ארושי
החשוד, בן 20 ממשפחת ג'ארושי, נמלט מאז הרצח והתחבא בכמה מקומות – וגם בשטחי הרשות. הוא נעצר בקומה 30 של מגדל ברמת גן, ואיתו שלושה חשודים בסיוע. מעצרו הוארך בשמונה ימים והוא חשוד ברצח ובקשירת קשר לביצוע פשע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני שלמה
צילום: -

מעצרו של החשוד המרכזי ברצח ראש ארגון הפשע בני שלמה לפני 11 חודשים, הוארך היום (שלישי) בשמונה ימים. החשוד האני קשוט, בן 20 ממשפחת ג'ארושי, נמלט מאז הרצח, שאירע בתחנת דלק ביישוב אזור, והתחבא בכמה מקומות וגם בשטחי הרשות הפלסטינית. הוא נתפס אתמול בבניין יוקרה ברמת גן, וחשוד ברצח וקשירת קשר לביצוע פשע. 

בימים האחרונים התקבלה במשטרה "ידיעת הזהב", שהובילה לדירת המסתור בקומה ה-30 במגדל מגורים בעיר רמת גן. שם שהה החשוד המרכזי ברצח, תושב רמלה כבן 20. אתמול פשטו עליה שוטרי ימ"ר ויס"מ לכיש יחד עם שוטרי יחידת יואב של המחוז הדרומי, ועצרו אותו לחקירה יחד עם שלושה חשודים שסייעו לו. 

מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן מסר כי "לאחר כמעט שנה של מאמצים שהתרכזו בסופו של דבר לעשרה ימים האחרונים בהם השקענו מאמצים רבים כדי להגיע לחשוד. בעזרת תחכום רב, נועזות וסבלנות התקבלה 'ידיעת הזהב' ביחידה המרכזית של מרחב לכיש בשיתוף פעולה מלא עם כלל יחידות הימ"ר ובפרט של מרכז. אני משבח את השוטרים שלנו על פעולה מצוינת במסגרת המלחמה של המחוז בסכסוכים המדממים".

שלמה חוסל בחודש אוקטובר שעבר בתחנת דלק באזור. שני גברים הגיעו ברכב לבן לתחנת דלק, יצאו עם כלי נשק שלופים והסתערו לעבר שלמה וגבר נוסף שהיה איתו - שומר ראשו, שנפצע קשה. קצין מודיעין שהיה במקרה במקום בעת החיסול על ביגוד אזרחי החל במרדף אחר החשודים, עד לזירת תאונה אחרת בצומת חולון. 

מלחמת ארגוני הפשע | האזינו לעוד יום

הפופולריים