תקיפת הנער בפתח תקווה: "הילדים שמרו על הסכסוך בשקט"

תקיפת הנער בפתח תקווה: "הילדים שמרו על הסכסוך בשקט"
אמו של אחד הנערים שנעצרו בחשד למעורבות בתקיפת הנער בפתח תקווה: "קיבלנו את הידיעה על זה בהפתעה גמורה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלימות מכות נוער פתח תקווה תקיפה 12.9.23
צילום: -

אמו של אחד משבעת הנערים, שנעצרו היום (שלישי) בחשד למעורבות באירועי אלימות בין בני נוער בפתח תקווה, אומרת לכאן חדשות כי לא ידעה על הסכסוך בין הנערים. "קיבלנו את הידיעה על זה בהפתעה גמורה", אמרה האם. בתוך כך, הוארך מעצרם של חמישה חשודים המעורבים באירוע, כאשר נער נוסף יובא מחר לדיון בבית המשפט ונער אחר שוחרר בתחנת המשטרה.

לטענת האם, הנערים נהגו בצורה שאינה מקובלת אשר תטופל גם מחוץ לכותלי בית המשפט. עוד הוסיפה כי בנה מתחרט על שאירע, אך לדבריה מדובר בילדים טובים שנגררו: "זה כדור אש שהתגלגל וזה לא משהו שפתאום נולד. היה משהו שהוביל אותם לתוך זה, הם היו בסכנת חיים והגיעו למקום הזה".

כמו כן, עורך הדין שמייצג את אחד הנערים טען כי מרשו ובני משפחתו נסחטו ואוימו: "מדובר בקטין ללא עבר פלילי. הוא מצטער על המעשה". עוד הוסיף: "הוא פעל מתוך פחד".

החשודים שנעצרו, בני 15 עד 17 היו מעורבים על פי החשד ברצף של שלושה אירועים בתקופה האחרונה ששניים מהם תועדו וחשפו אלימות קשה ואיומים. בין השאר בסרטונים נראים איומים באקדח דמה, מכות קשות ושימוש בשוקר. במשטרה מחפשים אחרי חמישה חשודים נוספים.    

הרקע לאירועים התחיל ממילה שנזרקה בין המעורבים ברחוב, שהובילה לאירוע אלימות שלא תועד. לאחר מכן, באירוע השני שהתרחש וגם תועד נשמע נער מאיים על נער אחר ומכוון אליו אקדח איירסופט ואמר: "תרים את הראש. תבקש סליחה", אמר. "סליחה, כפרה עליך, סליחה אחי", השיב קורבן האלימות ונפל אל הקרקע אחרי שאחד מהם בעט בו. 

בתגובה, ביום שישי האחרון, הגיעו חבריו של הנער שהותקף באיומי אקדח הדמה לפארק בעיר. שם הכו חמישה מהם במכות, אגרופים ואף בשוקר את הצעיר שאיים על חבריהם, תוך כדי שהם מקללים אותו.

הפופולריים