חסרי בושה: אזרחים בזזו משאית שהנהג שלה נפגע בתאונה בכביש 6

חסרי בושה: אזרחים בזזו משאית שהנהג שלה נפגע בתאונה
בעקבות תיעוד שפורסם ברשת, במשטרה מנסים לאתר את המעורבים, שעל פי החשד לקחו מהמשאית סחורה שהוביל הנהג
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בוזזים משאית בכביש 6
צילום: ללא

גבר כבן 40 נהרג הבוקר (רביעי) בתאונת דרכים בין כמה משאיות בכביש 6 סמוך למחלף קריית גת. במשטרה בודקים לאחר התאונה, אם תכולת המשאית של נהג שנפגע בתאונה נבזזה. בתיעוד, שהגיע לידי המשטרה, נראים מספר אנשים שלפי החשד ניצלו את התאונה ולקחו סחורה שאינה שייכת להם מאחת המשאיות המעורבות בתאונה. מהמשטרה נמסר כי נפתחה חקירה במטרה לאתר את המעורבים.

נהג הרכב, שנפגע בתאונה ומהמשאית שלו נבזזה ממוצרי מזון, סיפר לכאן חדשות: "זאת בושה, חוויה הכי לא נעימה שיכולה להיות, במקום לבוא ולהושיט יד, לבוא בגישה כזאתי, אנשים באים ובוזזים, זה מה שיש להם בראש. במקום לבוא לתת יד אחד לשני. שנהיה עם מאוחד וביחד. היו שם תכולה של ארגזי מזון, הם לקחו מהמשאית שלי. כל מיני חטיפים ודברים כאלה".

"המסר שלי", סיפר, "שאנשים יחשבו בכיוון חיובי ולא שלילי בפעם הבאה. ויבואו ויושיטו יד ויעזרו. במיוחד כשיש לנו הרוג שם בתאונה הזאת. אני משתתף בצער המשפחה".

ממד"א נמסר כי בשעה 04:51 התקבל דיווח במוקד 101 של הארגון במרחב לכיש, על תאונת דרכים בין שלוש משאיות בכביש 6 סמוך למחלף קריית גת. חובשים ופרמדיקים של מד"א ביצעו בדיקות רפואיות וקבעו את מותו של גבר כבן 40.

הפופולריים