המעצר בכביש 431: אחד העצורים קשר עצמו למטען בפארק הירקון

המעצר ב-431: אחד העצורים קשר עצמו לפיצוץ בפארק הירקון
פיצוץ מטען החבלה בת"א - מסתמן כחשד לפיגוע • כלי רכב פונו מהכביש, שנסגר לתנועה בשני הכיוונים סמוך למחלף רמלה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המעצר ב-431
צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

שב"כ והמשטרה הודיעו היום (שישי) כי אחד העצורים בכביש 431 קשר עצמו בחקירתו הראשונית לפיצוץ שאירע הבוקר בפארק הירקון. בהודעה נמסר חקירת החשודים, תושבי ישראל בעלי אזרחות כחולה, תושבי עזריה המתגוררים לסירוגין ביפו, נמשכת.

מוקדם יותר היום, עצרו כוחות הביטחון את החשודים בכביש 431, סמוך למחלף רמלה, כשהחשש היה שנשאו ברכבם מטענים. לאחר בדיקה, הוסר החשש שמדובר ברכב ממולכד - והחשודים הועברו לחקירת שב"כ. במערכת הביטחון בדקו את מעורבותם של החשודים בפיצוץ שאירע מוקדם יותר הבוקר בפארק הירקון, שמסתמן כחשד לניסיון פיגוע. הכביש נסגר לתנועה בשני הכיוונים, פקקי ענק מורגשים באזור.

משב"כ נמסר: "השב"כ מעורב יחד עם משטרת ישראל בחקירת פיצוץ המטען בתל אביב הבוקר. בנוגע למעצר שבוצע בכביש 431 לפני זמן קצר, נבדק הקשר לאירוע. חקירת האירוע נמשכת".

בשעות הבוקר התפוצץ מטען חבלה באזור פארק הירקון, סמוך לגן הבנים. באירוע לא היו נפגעים. עובר אורח ששהה במקום שמע את קולות הפיצוץ והזעיק את כוחות המשטרה - שהגיעו ואיתרו את המטען. מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע נבדקות

כחלק מההכנות לראש השנה, הוטל הלילה החל מחצות סגר מלא על הפלסטינים באזור יהודה ושומרון וברצועת עזה. המצור צפוי להסתיים ביום ראשון לקראת חצות לאחר הערכת מצב.

הפופולריים