פרשת אריה שיף: נדחתה תביעת המיליונים של משפחת הפורץ שנורה למוות

פרשת אריה שיף: נדחתה תביעת המיליונים של משפחת הפורץ
השופטת דחתה את תביעת משפחת הפורץ וקבעה כי אם יחליטו לנסות להגיש תביעה נוספת – יחוייבו בהוצאות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אריה שיף
צילום: פלאש 90

פרשת אריה שיף: תביעת בני משפחתו של הפורץ מוחמד אל אטראש, שנורה למוות על ידי אריה שיף, על סך ארבעה מיליון שקלים נדחתה. בני המשפחה של הפורץ לא הגיעו לדיון היום (שני) ולא הגישו חוות דעת מפורטת על הנזיקין. לפני שלושה ימים התפטר הסניגור שייצג אותם.

בן, בנו של אריה, אמר לכאן חדשות: "נגולה אבן מאיתנו. אנחנו מרגישים שסוף סוף סיימנו את התקופה הנוראית הזו ויש הרבה הקלה. אפשר להתפנות לחיים. כל הסאגה הזאת הכבידה על ההורים שלי מאוד. הם הזדקנו הרבה יותר מהקצב הרגיל שלהם. לא מגיע להם". 

"הם עובדים קשה כל החיים", הוסיף, "ואז בא מישהו ודורך על הגב שלהם והורס להם את החיים במקביל. יש להורים שלי נכדות וחיים וחברים ועכשיו יוכלו להתפנות לזה. לפני המקרה גנבו לנו את הרכב הרבה פעמים ופרצו הרבה לבית, מאז יש שקט".

בנובמבר 2020 ירה שיף למוות בפורץ שניסה לגנוב את רכב הקרוון, בו ישנו באותו הזמן הוא ורעייתו. שיף, בן 71 מערד, הודה במסגרת הסדר טיעון בעבירה של המתה בקלות דעת - שהעונש המקסימלי עליה הוא 12 שנות מאסר. בנובמבר 2021 נגזרו על שיף תשעה חודשי עבודות שירות. נוסף לעבודות השירות, נדרש שיף לפיצוי של עשרת אלפים שקלים למשפחת הפורץ.

 

הפופולריים