אחות של בת 25 שנרצחה: "השיחה הבאה יכולה להיות עליי"

אחות של בת 25 שנרצחה: "השיחה הבאה יכולה להיות עליי"
מנאל ורימה, אחיות של עלא אגבריה שנרצחה: "מה הם מחכים? כל פעם נהרג עוד מישהו מהמשפחה שלנו. המדינה לא רוצה לעזור או לעשות כלום. אף אחד לא שומר עלינו. הם יירו בנו גם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידת משטרה
צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

מנאל ורימה, שתי האחיות של עלא אגברייה שנרצחה, אמרו הבוקר (שני) לתוכנית בחצי היום בכאן רשת ב: "אולי פעם הבאה תדברי עם רימא על הרצח שלי, זה המצב שהגענו אליו". היא הוסיפה ש"המדינה לא רוצה לעזור או לעשות כלום. אף אחד לא שומר עלינו. הם יירו בנו גם".

מנאל תיארה את סיפור הרצח של אחותה: "אחרי שאמא נורתה ונפצעה היא הועברה לרמב"ם וביקרנו אותה כל יום. כשעלא נורתה עצרנו ברמזור בדרך חזרה  לאום אל פחם ופתאום עצר לידינו אוטו, וישר הוא ירה בראש של עלא מטווח אפס, היא הייתה הנהגת והוא הרג אותה. הוא ירה בנו אבל בזכות אלוהים עברנו את זה". היא סיפרה גם שבעלה נרצח לפני חודשיים, וגם אביה נרצח, אך בנס, אמה מצליחה להתאושש.

היא הוסיפה תמיהה על מצבן: "מי שרוצח זה משפחות פשע אבל אנחנו לא משפחת פשע, זה ידוע. כי אם היינו משפחת פשע זה לא היה קורה לנו. לא יודעת למה רוצחים אותנו". היא סיכמה, "עלא אף פעם לא פגעה באף אחד. כולם אהבו אותה. לא נוכל ללכת להלוויה שלה, נראה לי הם יעשו שם משהו. בלוויה של אבא הם ירו".

 

 

הפופולריים