תיעוד: עובד הסופר ברהט שלא נרתע מאקדחים וסיכל שוד בידיו

תיעוד: עובד הסופר ברהט שלא נרתע מאקדחים וסיכל שוד בידיו
עובד סופרמרקט ברהט התעמת עם שודדים חמושים והצליח להבריח אותם: "אני לא פוחד מאף אחד, הייתי בטוח שאנצח אותם" • בעל המקום: "לא הגשתי תלונה במשטרה כי אין לי כבר אמון. אתן לעובד חופשה בדובאי כהוקרה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניסיון שוד ברהט
צילום: ללא

עובד בסופרמרקט ברהט נאבק לבדו בשני רעולי פנים עם אקדח. כך ניתן לראות בתיעוד שפורסם היום (שני). לאחר עימות עם השודדים, הצליח העובד להבריח אותם. אחמד שנלחם בשודדים: "הם ירו 3 פעמים, לא פחדתי, אני לא פוחד מאף אחד. אם זה יקרה שוב אני אעשה את זה שוב, לא יעיזו להיכנס לפה. ביקשו ממני את כל הכסף וסיגריות. נתתי בהתחלה רק 700 שקל, אבל הם נכנסו ורצו עוד. אחד כיוון עלי אקדח, סובבתי את האקדח לצד שלו, הייתי בטוח שאני אנצח אותם".

בריאיון עם מאיה ראכלין במהדורת חמש, סיפר אחמד אבו פריח, שהתעמת והבריח את הגנבים החמושים במכולת שבה עבד, על אותם הרגעים: "הם באו רעולי פנים ועם שני אקדחים, אני לא פחדתי, אני פוחד רק מאלוהים. כשהייתי בטוח שאצא מזה בשלום - תקפתי". 

בעל הסופר ברהט: "זה שוד שלישי בפחות מחודש. מה שהעובד שלי עשה אף אחד לא היה עושה, אני בחיים לא הייתי יכול. ירו שלושה כדורים בחנות. לאחד מהם היה כדור בקנה, זה יכול היה להסתיים בהרוגים, לא הגשתי תלונה במשטרה כי אין לי כבר אמון". בעל הסופר אמר שיזמין את העובד לחופשה בדובאי כאות הוקרה.

מהמשטרה נמסר: "בעקבות סרטון שהופץ ברשתות החברתיות אודות אירוע שוד שאירע על פי החשד בעיר רהט, פתחה המשטרה בחקירה יזומה לבדיקת נסיבות המקרה"

הפופולריים