הרב לוינשטיין: "שני זכרים זו לא משפחה"

הרב לוינשטיין: "שני זכרים זו לא משפחה"
הרב שחולץ על ידי המשטרה ממפגינים שצרו על שיעור שהעביר בתל אביב אמר לאיילה חסון: "ריחמתי על המפגינים שמפחדים מהדבר הכי נפלא בעולם - היהדות שלנו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבשלום ששוני, פלאש 90
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

הרב יגאל לוינשטיין תקף היום (רביעי) בריאיון לאיילה חסון את הקהילה הגאה ואמר כי "ביהדות, שני זכרים זו לא משפחה". לוינשטיין הגיב לאירוע אמש בו חולץ על ידי שוטרים מאירוע שבו צרו מפגינים על שיעור שהעביר בתל אביב: "הרגשתי כלפי המפגינים רחמים כי הם חיים באיזו פסיכוזה של פחד מדומה שלא קיים - מהדבר הכי נפלא בעולם, היהדות שלנו".

בריאיון על התקרית אמר בריאיון לתוכנית שבע עם איילה חסון בכאן 11 הוסיף הרב כי "תל אביב היא לא של הלהט"בים, הם לא ינכסו את תל אביב לעצמם, היא שלי כמו שלהם".

 

הוא נשאל על דבריו בעבר בהם קרא ללהט"בים סוטים והשיב: "הביטוי נאמר לפני שמונה שנים, המאבק נגדי לא מפסיק ליום אחד, הבעיה היא לא המילים אלא התוכן". לפי לוינשטיין, "יש פה תפיסה פרוגרסיבית שמשתיקה את הפה של כל מי שמדבר אחרת. בעולם ליברלי הזכות לכל אחד להגיד את מה שהוא רוצה היא חופשית. פה במדינת ישראל, כולל אתמול בתל אביב, משתיקים אותי בכל מקום שאני הולך".

הוא הוסיף כי "יש פה תפיסת עולם פרוגרסיבית שאומרת שלא ניתן לעזור לאנשים האלה להקים בית נאמן בישראל. כלומר, אנשים בעלי נטיות הפוכות לא יכולים להתחתן עם אישה. זה לא נכון. זה לא צודק. זה משאיר אותם באומללותם".

הפופולריים