תיעוד: 20 אופנוענים השתוללו ביום כיפור בחיפה

תיעוד: 20 אופנוענים השתוללו ביום כיפור בחיפה
תושבים בעיר התלוננו על קבוצה שמשתוללת בכביש ומרעישה בכוונה. המשטרה עצרה שניים מהרוכבים, וזהות שאר החשודים ידועה. אחת התושבות כתבה: "גם ביום כזה קדוש שכל עם ישראל מאוחד וכולם משתדלים לכבד את היום הזה, לא מכבדים אותנו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אופנוענים בחיפה
צילום: -

תושבים בחיפה התלוננו בערב יום הכיפורים על קבוצת רוכבי אופנוע שמשתוללת בעיר ונוסעת בפרעות. אחת התושבות כתבה בפוסט שהעלתה בפייסבוק כי "הלכתי ברגל בשכונת נווה שאנן ,בדרכי לכיכר ניסימבוים כשתוך כדי הליכה אני שומעת מאחוריי שיירה של כ-20 אופנוענים נוסעים אחד אחרי השני ומצפצפים , מנסים להפגין כוח , עוינות כזאת , משהו שבחיים לא ראיתי בכל השנים שאני גרה בחיפה".

בתיעוד שפורסם נראית הקבוצה כשהיא נוסעת במהירות בכביש תוך כדי צפירות והפעלת רעש. המשטרה עצרה שניים מהרוכבים ומסרה: "המשטרה קיבלה מספר קריאות בערב יום כיפורים על כך שקבוצת רוכבי אופנועים וקטנועים נוסעים בעיר חיפה בצורה פרועה דבר המסכן את חיי משתמשי הדרך במקום. בתוך כך, הצליחו שוטרי תחנת חיפה לעצור 2 רוכבים אשר בחזקתם נתפסו חומרים דליקים ועלה חשש כי בכוונתם לבצע הצתה. החשודים הובאו לתחנת המשטרה בעיר ובסיום החקירה נכלאו. זהותם של חשודים נוספים ידועה למשטרה והם יעצרו בהמשך".

בפוסט שכתבה התושבת היא הוסיפה על המשך האירועים וכתבה: "המשכתי ללכת לכיוון אליו הם נסעו לכיכר והתחילה להתפתח שם איתם קטטה איומים וקללות, אחד האופנוענים ריסס גז פלפל על אחד האנשים. בכיכר השנייה ליד השופרסל בנתיב חן הגיע רכב ודרס בן אדם, אני אומרת לעצמי מה קורה פה? הזעיקו אמבולנסים כל אחד קיבל את הטיפול הראוי לו, והמשטרה? הגיעה אחרי חצי שעה. עצוב לי שזאת המציאות של כולנו, ובנוסף גם ביום כזה קדוש שכל עם ישראל מאוחד וכולם משתדלים לכבד את היום הזה, לא מכבדים אותנו".

הפופולריים