פרשת הקשרים האינטימיים בכלא רמון

גרסת האסיר: "הקשר התחיל מצידה של הסוהרת"

גרסת האסיר: "הקשר התחיל מצידה של הסוהרת"
אסירים בכלא רמון שחיים לצידו של מאזן אל-קאדי שלחו מכתב ובו גרסתם למקרה: "לא היה קשר אינטימי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המחבל מאזן קאדי
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

אסירים שחיים לצידו של מאזן אל-קאדי, האסיר הביטחוני שמואשם בניהול קשר אינטימי עם אחת מסוהרות כלא רמון, שלחו מכתב לכתב כאן חדשות אליאור לוי שבו הם מבקשים להציג את גרסת האסירים, כך פורסם הערב (שני) בחדשות הערב בכאן 11.

צילום: חדשות הערב, 2.10.23

האסירים תיארו במכתב כי לא היה קשר אינטימי או מיני בין האסיר לבין הסוהרת ויותר מכך, הקשר בכלל התחיל ביוזמתה: "כל מה שאנחנו יודעים הוא שלא היה קשר אינטימי, פיזי או מיני בין האסיר לסוהרת, הקשר התחיל מהצד של הסוהרת. הכיוון שלו לא היה אף פעם על מנת לקיים קשר אינטימי".

כדי לחזק את טענתם, נכתב על ידם כי הדבר מנוגד לערכי המסורת שלהם: "כל קשר, אם זה בהסכמה או לא, בין אסיר לבין אנשי הסגל - לא מקובל עלינו. זה מנוגד לערכים, לדת, למסורת ולמנהגים שלנו".

עוד כתבו האסירים במכתב, כי הם סבורים שמאזן אל-קאדי ניסה לגייס את החיילת כדי שתבריח עבורו דברים לתוך הכלא. לדבריהם, הקשר בין שניהם התנהל דרך הפייסבוק שהיה מותקן בטלפון הסלולרי ברשותו של אל-קאדי.

מאזן אל-קאדי בן 43, מהעיר אל-בירה שצמודה לרמאללה, איש פת"ח ודמות דומיננטית מאוד בכלא רמון. בשנת 2002, בשיאה של האינתיפאדה השנייה, הוא השתתף בפיגוע בסי פוד מרקט בתל אביב. אל-קאדי היה הנהג שהסיע את המחבל שביצע את הפיגוע ונשפט למאסר עולם. בכלא התברג בהנהגת פת"ח, וייצג את אסירי פת"ח בכלא רמון מול הנהלת הכלא. 

הפופולריים