דודה של יסמין ג'אברין שנרצחה אתמול: "הייתה אישה אמיצה, דואגת ואמפטית"

דודה של יסמין ג'אברין שנרצחה אתמול: "הייתה אישה אמיצה"
בריאיון לכאן רשת ב סיפר פחרי מחמיד: "יסמין הייתה מסוכסכת עם בעלה יותר משנה והם היו בתהליך גירושים". הוא תקף: "אנחנו מרגישים שאין ביטחון"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יסמין ג'בארין נרצחה ברכבה
צילום: עמר אסדי

פחרי מחמיד, דודה של יסמין ג'אברין שנרצחה אתמול בוואדי ערה, סיפר עליה היום (חמישי) ועל הסכסוך שלה עם בעלה. בריאיון לשאול אמסטרדמסקי ורינה מצליח בכאן רשת ב אמר כי "היא הייתה מסוכסכת עם הבעל יותר משנה והם היו בתהליך גירושים. הייתה אלימות והיה לה קשה לשרוד עם הבעל בבית". 

"הבעל שלה הוא בן דודה מצד האמא ולכן העניין היה רגיש. בתקופה שהבעל שלה היה בבית סוהר, היא סיימה את לימודי הסיעוד שלה והתחילה לעבוד, הוא לא רצה שתלמד", הוסיף מחמיד. הוא התייחס לפשיעה בחברה הערבית ואמר כי "כשיוצאים מהבית זה פחד, כשהולכים לעבודה זה פחד, יש כבישים בלי תאורה שחושבים אלף פעם אם לנסוע משם. אנחנו מרגישים שאין ביטחון". 

עוד הוסיף: "הרבה אנשים התחילו לחשוב שלא כדאי להישאר פה. יש אנשים שלומדים בחו"ל וכשחוזרים, מיד חושבים לעבור מפה ולקחת את הקריירה לחו"ל. הבן שלי למשל סיים לימודי רפואה ברומניה, ובשנה האחרונה כשחזר לפה וראה את מה שמתרחש בחברה הערבית, החליט לחזור לרומניה ולעבוד שם כרופא".

ג'אברין בת ה-26 נרצחה בערב במכוניתה סמוך לאולם אירועים בוואדי ערה. זמן קצר לאחר מכן סאלם חג'אג', בת 40 תושבת שפרעם, נורתה למוות במכוניתה בעיר. בכך עלה מספר הנרצחים בחברה הערבית מתחילת השנה ל-193.

הפופולריים