האזינו לריאיון

"האחיות שלי ביקשו ממני לא לחזור, הן לא רוצות להפסיד עוד אח"

"אחיותיי ביקשו ממני לא לחזור, הן לא רצו להפסיד עוד אח"
אימן, מאמן ילדים בכדורגל ותושב שכונת חליסה בחיפה, סיפר שנאלץ לעזוב את הארץ בגלל איומים על חייו. בריאיון לכאן רשת ב הוא דיבר על הטלפון מהמשטרה, המצב בשכונה בצל מעשי הרצח והחיים בחו"ל רחוק מהמשפחה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח בחיפה
צילום: מאיר וקנין, פלאש 90

אימן, מאמן ילדים בכדורגל ותושב שכונת חליסה בחיפה, נאלץ לעזוב את הארץ בגלל איומים על חייו. הערב (חמישי) הוא סיפר בריאיון לכאן רשת ב על הטלפון מהמשטרה והחיים בחו"ל. "האחיות שלי ביקשו ממני לא לחזור, הן לא רוצות להפסיד עוד אח. זה לא קל לעזוב בית", אמר אימן בריאיון.

האזינו לריאיון

אימן הוסיף: "מי אשם במצב? ראש הממשלה מסתכל על המגזר הערבי ונותן לו להמשיך לדמם, השר לביטחון לאומי שונא ערבים ורוצה שימותו עוד ערבים. לא צריך להיות חכם גדול כדי לראות מה קורה במדינה".

לפני כשבוע נרצח עטאף אבו כליב, בן 50, כשהוא ברכבו בגשר פז בחיפה. החשד לרצח הינו חיסול מכוון במסגרת סכסוך בין עבריינים. במשטרה הבינו כי מדובר בנקמת דם על הרצח של אדמונד דיבי, שנורה למוות בשבת האחרונה בחיפה, והוא ככל הנראה לא היה היעד. לאחר הרצח בחיפה, חוסלו חמישה בני אדם בבסמת טבעון, ככל הנראה כנקמה. 

לדברי אימן, השכונה מושבתת והילדים מפחדים לצאת לרחוב, "אנשים פה חיים מהיד לפה, לאנשים אין כסף, הם לא יכולים לעזוב את השכונה".

הפופולריים