אייל נהרג בתאונת הפגע וברח בכביש החוף: "איך אמשיך לחיות בלעדיך?"

אייל נהרג בתאונת הפגע וברח: "איך אמשיך לחיות בלעדיך?"
אייל יהודה הוא רוכב האופנוע שנהרג בתאונת הפגע וברח בכביש החוף. בתאונה נדרס למוות גם מאור משה בן דויד, שהיה הולך רגל במקום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מאור משה בן דויד ואייל יהודה
צילום: כאן חדשות

אייל יהודה, בן 46 מהרצליה, נשוי ואב לחמישה, הוא רוכב האופנוע שנהרג הבוקר (שישי) בתאונת הפגע וברח בכביש החוף, סמוך למושב אודים. ליבנת אישתו כתבה בפוסט שפירסמה: "אהבה שלי, הלכת ממני ואני שבורה! לא יודעת איך אמשיך לחיות בלעדיך. אוהבת אותך מעמקי נשמתי, תשמור עלינו".

בפוסט פייסבוק שפירסמה גרושתו, מיטל בן תורה, נכתב: "היית אבא מדהים לילדים שלך, איך אפשר להכיל אובדן בגיל כל כך צעיר? הלב כואב".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

אייל יהודה, רוכב האופנוע שנהרג בתאונת הפגע וברח בכביש החוף

בתאונה נדרס למוות גם מאור משה בן דויד, שהיה הולך רגל במקום. החשוד בדריסה הוא תושב נתניה, בשנות ה-30 לחייו. לאחר התאונה, הנהג הדורס גנב משאית מאדם שעצר במקום כדי לסייע לנפגעים. החשוד בדריסה נעצר כשעה לאחר מכן במהלך ניסיון ההימלטות, והמשאית הנטושה אותרה. הארכת מעצרו תתקיים במוצאי החג בבית המשפט השלום בראשון לציון.

צפו בתיעוד מהרגעים שקדמו לתאונה

בתוך כך, בבית החולים בילינסון בפתח תקווה נקבע היום מותו של רפאל בן לולו, בן 28, שנפגע בתאונת פגע וברח בנתניה ביום רביעי. בן לולו הותיר אחריו ילדה בת שש. הנהג הפוגע, תושב רמת גן כבן 50, נמלט מהזירה ונעצר בביתו. חברו סיפר לכאן חדשות: "הוא היה אדם טוב לב, סיים לימודי הנדסת חשמל. הוא תמיד עזר עם מאור פנים יוצא דופן ונכנס ללב של כל אדם שהכיר אותו. בלתי נתפס שבחור צעיר נדרס והופקר למוות ולאף אחד לא אכפת".

רפאל בן לולו, שנהרג מפצעיו עקב תאונת פגע וברח

על פי עמותת אור ירוק, 279 בני אדם נהרגו בתאונות דרכים מתחילת שנת 2023. זאת לעומת 261 בני אדם שנהרגו בתאונות דרכים בתאריך המקביל בשנה שעברה - עליה של שבעה אחוזים.

הפופולריים