סשה סיפרה על ההודעה שקיבלה בחצות: "אחותך נחטפה"

סשה סיפרה על ההודעה שקיבלה בחצות: "אחותך נחטפה"
במשדר המיוחד בכאן 11 סיפרה סשה ארייב, שאחותה בין הנעדרים במלחמה, על ההודעה המצמררת שקיבלה המשפחה • "מקווה שהממשלה חושבת לטובת העם ושיפעלו לטובת התושבים. שיחזירו לנו את השבויים", היא אומרת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ישראל במלחמה
צילום: .

סשה ארייב, שאחותה נעדרת, סיפרה היום (שני) במשדר המיוחד בכאן 11, שקיבלה הודעה רשמית בחצות על חטיפה מאומתת של אחותה, שכבר זוהתה על ידי בני המשפחה בסרטון מעזה. "אנחנו די ידענו לפני. אבל אין כמו מילה שחותכת את האוויר כשזה רשמי. בעיקר ניסינו לדלות מידע שלא קיים כרגע", אמרה ארייב.

רשימת הנעדרים


לדבריה של ארייב, "שמעתי דפיקה בדלת וקפצתי, השעה הייתה 12 בלילה. ראיתי שלושה אנשים בדרגים בכירים, הערתי את ההורים ומסרו לנו הודעה רשמית שאחותי מוחזקת על ידי ארגון טרור", אמרה ארייב. "אני לא מבינה בפוליטיקה וממשלה. אבל אני מחזיקה תקווה שהאנושות טרם התגלגלה אחורה. מקווה שהממשלה חושבת לטובת העם ושיפעלו לטובת התושבים. שיחזירו לנו את השבויים. אזרחים וחיילים כאחד", הוסיפה.

בכיר חמאס בחו"ל מוסא אבו מרזוק אמר אמש לערוץ אל-ר'ד כי בידי חמאס יותר מ-100 שבויים, ביניהם קצינים בכירים. מוקדם יותר, מנהיג הג'יהאד האסלאמי זיאד נאחלה אמר כי לג'יהאד יש לבדו יותר מ-30 שבויים.

הפופולריים