לא רק עגבניות: הרשת שממשיכה לייבא פיצות קפואות מטורקיה

לא רק עגבניות: הרשת שממשיכה לייבא פיצות קפואות מטורקיה
חרף הקריאות לחרם ייבוא מוצרים מטורקיה בעקבות אמירותיו המקוממות של ארדואן נגד ישראל, רשת "אושר עד" ממשיכה לייבא פיצות מהמדינה ובלי מותגים ישראליים מהמדף
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אושר עד
צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

על מדפי רשת אושר הסופרים "אושר עד", ניתן למצוא את מותג הפיצות הקפואות "כל טוב" אשר מיובא מטורקיה - ולא אף מותג פיצות קפואות ישראלי. זאת, למרות דבריו של נשיא טורקיה ארדואן שמראשית המלחמה בעזה, תוקף את ישראל ללא הרף בכל הזדמנות, ואף כינה אותה "מדינת טרור". כך פורסם היום (שישי) בתוכנית "הבוקר הזה" עם רן בנימיני בכאן רשת ב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

רונן שביקר אתמול בסניף של אושר עד במרכז הארץ אמר לכאן חדשות: "אושר עד השאירו מבין כל מוצגי הפיצות מותג אחד, שהחליטו במשך כמה שבועות לבטל את כל מותגי הפיצות ולהשאיר את זה. כל טוב מותג מהדרין אופייני לאושר עד, אבל שימו לב ארץ ייצור טורקיה איסטנבול. ואין לנו פיצות ישראליות. ממש מרגיז ומרתיח".

 

כמו כן, אלו לא המוצרים היחידים שאושר עד מייבאת מטורקיה, שכן ניתן למצוא ברשת מוצרים נוספים כמו שקולד ודבש בייבוא טורקי. מרשת אושר עד נמסר בתגובה: "ישראל במצב מלחמה ולפיכך חלק מהמפעלים מושבתים או עובדים במתכונת מצומצמת. 'אושר עד' מקווה שהמפעלים המקומיים ישובו לעבודה סדירה בקרוב כדי לספק ללקוחותיה את מוצריהם.

בתוך כך, ביקורת ציבורית רבה הוטחה באיש העסקים רמי לוי שהמשיך לייבא עגבניות מטורקיה ולא מכר עגבניות שיוצרו בישראל. אך, השבוע פורסם בכאן חדשות כי כם בענף המלט יש ייבוא משמעותי מטורקיה. איש העסקים שלומי פוגל המקורב לראש הממשלה, הוא יבואן המלט הגדול בארץ והבעלים של חברת סימנט, שמייבאת מלט מענקית המלט הטורקית להפרג' גם במהלך המלחמה.

הפופולריים