"זכות גדולה": אמני ישראל באירוע מרגש של משפחות החטופים

"זכות גדולה": אמני ישראל באירוע מרגש של משפחות החטופים
רביד פלוטניק, נגה ארז, יסמין מועלם, ג'ימבו ג'יי ועוד רבים - הופיעו באירוע שהכנסותיו הועברו למטה המשפחות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: אמיר בן חיים

אמנים ישראלים רבים הופיעו אמש (חמישי) באירוע למען החטופים בהיכל התרבות בפתח תקווה. את האירוע שהכנסותיו הוקדשו למטה משפחות החטופים, הנחו נועה קולר וערן זרחוביץ', והשתתפו בו רביד פלוטניק (שאירח בהפתעה את גורי אלפי), נגה ארז, יסמין מועלם, ג'ימבו ג'יי, ואמיר אטיאס מבית הבובות. במהלך האירוע, עלו גם בני המשפחה של החטופים וסיפרו את סיפורם.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

את הערב פתח ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג שאמר: "בכל הכאוס הזה יש עוד תקווה של כל עם ישראל, תקווה של כל מי שמכנה את עצמו בן אנוש, שנראה את כל החטופים שבים הביתה במהרה. כל דקה, כל שנייה בשבי הם נצח, כל רגע יכול להיות מאוחר מדי. אנחנו קוראים לכל מקבלי ההחלטות לעשות הכל כדי להשיב אותם הביתה לחיק משפחותיהם בריאים ושלמים".

רביד פלוטניק, גורי אלפי וג'ימבו ג'יי. צילום: אמיר בן חיים

אלי שתיוי, שבנו עידן חטוף בעזה, ביקש למסור לבנו: "אנחנו לא מאבדים תקווה לרגע. אנחנו מחכים לראות שוב את החיוך הביישני שלך. יש הרבה אנשים טובים בדרך שעוזרים, שזועקים, שנלחמים לשחרור החטופים. אנחנו זקוקים לכם, קהל מכובד. התמיכה שלכם מחזיקה אותנו שפויים ומחזקת את התקווה".

רועי דדון, בן זוגה של דניאלה גלבוע, סיפר שדניאלה היא מוזיקאית מחוננת ובשנה האחרונה עבדו שניהם על שירים יחד כששניאלה שרה ורועי מפיק. לאחר מכן הושמעה הקלטה של דניאלה מבצעת שיר שלה בשם "902". בהמשך הערב, נועם, אחותה של דניאלה גלבוע החטופה, עלתה לביצוע משותף של "יחפים" עם יסמין מועלם.

נגה ארז. צילום: אמיר בן חיים

נגה ארז, שהתרגשה מאוד ובאחד השירים גם נשברה בבכי על הבמה, הבטיחה להמשיך ולעמוד לצד משפחות החטופים שחלקן נכחו בקהל. "זכות גדולה להופיע כאן מולכם", אמרה נגה. "אנחנו כאן בשבילכם ונמשיך להופיע בשבילכם כמה שתרצו וכמה שצריך, עד שהם יחזרו הביתה".

 

הפופולריים