לוחם במילואים שנפצע מירי נ"ט: "כל עוד צריכים אותי בשירות - אחזור"

לוחם שנפצע מירי נ"ט: "אם צריכים אותי בשירות - אחזור"
אלדר התראיין ב"הבוקר הזה" לאחר שהחלים מפגיעת ירי נ"ט ברצועת עזה • "הרגשתי שהחזה, פלג גופי העליון למעלה שורף לי, מדובר בנס"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טנק צה"לי
צילום: אריק מרמור, פלאש 90

אלדר, לוחם במילואים בחטיבת הנג"ב, נפצע ביום שני שעבר מפגיעת טיל נ"ט במבנה בו שהה ברצועת עזה. הבוקר (ראשון) הוא התראיין ב"הבוקר הזה" ברשת ב וסיפר על החשש ערב הפציעה, בדיוק מהתרחיש הזה. אלדר וחבריו שבו בשבת לעזה לאחר התרעננות קלה בבית ולאחר שהתקבל מידע מודיעיני שיש חשש לתקיפת טנקים. "עברנו בין העמדות של החיילים לראות שהם דרוכים, קיבלנו טיל נ"ט, הרבה הדף, עוד עמדתי על הרגליים", הוא סיפר.

האזינו:

הוא המשיך לתאר את רגעי האימה: "הרגשתי שהחזה, פלג גופי העליון למעלה שורף לי, בעיקר הפה. היה לי קצת קשה לדבר. עוד חבר שהיה איתי התחיל לצרוח, אני מבין שאני מדמם, רואה את הציוד שלי מלא דם, מנסה להבין מה קרה". לדבריו, החילוץ היה תחת אש, אך מהיר, "זה דפק כמו שעון".

אלדר וחבריו פונו לטיפול בבית החולים שערי צדק בירושלים, ולמזלו, ככל הנראה הודות למשקפי המגן, הרסיסים שפגעו בו לא הגיעו לעיניו, ובכך כנראה ניצלה ראייתו. מבחינתו מדובר בנס והוא עוד מתכנן לחזור למילואים. "אין מישהו אחר שיחליף אותנו, כל עוד צריכים אותנו - נחזור".

הפופולריים