רוני קיבל חיבוק מאמא ואבא, אור ויגיל חגגו יום הולדת וארז ניגן עם רייכל

אור ויגיל חגגו יום הולדת עם עדן חסון, ארז ניגן עם רייכל
החטופים ששוחררו משבי חמאס מתאחדים עם משפחותיהם בבתי החולים | כך זה נראה היום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מפגשים החטופים ששוחררו בבתי החולים 29.11.23
צילום: ללא

בבתי החולים בארץ נמשכו גם היום (רביעי) מפגשים מרגשים של חטופים עם בני משפחותיהם, לצד מפורסמים שמגיעים לתמוך ולחזק. כך נראו החיבוקים, הדמעות והשמחה היום. 

ארז ועידן רייכל מנגנים יחד

עידן רייכל הגיע הערב לפגוש את ארז קלדרון שחזר משבי החמאס, לאחר שבחודש האחרון אחיו, רותם קלדרון ניגן עם רייכל בהופעות רבות בבסיסים ברחבי הארץ ואף במופע התרמה לגיוס תרומות בבוסטון. אליהם הצטרפו חטופים נוספים ששבו אלינו לשירה מרגשת ומאחדת יחדיו.

 

רייכל כתב: "את רותם קלדרון שאחיו, אחותו, ואביו נחטפו, ובא לנגן איתי לכל החיילים ועד גיוס תרומות בבוסטון - את רותם כבר הכרתם.
אבל עכשיו תכירו את החצוצרן החדש שלנו, ארז קלדרון שחזר משבי החמאס עם אחותו המופלאה, ומיד הצטרף לנגן חצוצרה איתנו. תמונת ניצחון שכזו, באמצע המלחמה".

מירב התאחדה עם הבנים של בן זוגה - אור ויגיל יעקב

מירב טל, התאחדה עם בני משפחתה אתמול בבית החולים איכילוב - בהם גם יגיל ואור יעקב, הבנים של בן זוגה יאיר יעקב שעדיין נמצא בשבי. מירב שוחררה יום לאחר אור ויגיל. היא התארחה בחג בקיבוץ ניר עוז אצל בן זוגה, כשהמחבלים פרצו לביתו היא הספיקה לעדכן את בני משפחתה מרחוק. 

מירב טל עם אור ויגיל יעקב
מירב טל בבית החולים

בבית החולים חגגו היום יום הולדת לאור (16) ויגיל (13), והפתיעו את השניים עם עדן חסון. הזמר הגיע עם בלונים, עוגה וגיטרה - ושר עם האחים.

אחרי 51 ימים בשבי: רוני מקבל חיבוק מאמא ואבא

רוני קריבוי נפגש עם הוריו עם הגעתו לבית החולים שיבא לאחר שחררו משבי חמאס בעזה. קריבוי, בן 25, עבד במסיבה ברעים והיה חלק מצוות ההפקה. הוא מחזיק באזרחות כפולה - ישראלית ורוסית, ושוחרר כחלק מהסכמה נפרדת בין רוסיה וחמאס בתחילת השבוע. 

רוני עם ההורים

 

שחקני הפועל ב"ש בכדורגל נפגשו עם איתן יהלומי בן ה-12

שחקני הפועל באר שבע ביקרו את אוהד הקבוצה, איתן יהלומי בן ה-12, שחזר מהשבי השבוע. שחקן הקבוצה גיא בדש סיפר על המפגש: "זו זכות גדולה עבורנו להעלות חיוך על פניו של איתן. שמחנו מאוד לשמוע אותו, לדבר איתו ולהעניק לו חום ואהבה. במשפחתו סיפרו לנו כי הוא היה מאוד נרגש ושמח, מעבר למה שהיה מאז שחזר לארץ. מי יתן וכל החטופות והחטופים ישובו אלינו במהרה".

איתן נחטף לבדו לעזה לאחר שהסתתרו בני משפחת יהלומי - ההורים, אוהד ובת שבע ושלושת ילדיהם, בתוך הממ"ד. כשהמחבלים פרצו לביתם, האב יצא החוצה עם אקדחו, ניהל מולם קרב יריות, נפצע ונחטף. דודתו של בן ה-12 סיפרה אתמול: "חמאס הכריח את איתן לצפות בסרטוני הזוועה מהטבח ב-7 באוקטובר". היא וסיפה שהמחבלים היו מאיימים על הילדים בנשקם כשהם בכו. לדבריה, כשהגיע לעזה, הכו אותו גם אזרחים עזתים.

הפופולריים