ישראל ניצל מירי נ"ט למושב נ"ט: "רצו להרוג אותנו"

ישראל ניצל מירי נ"ט למושב נ"ט: "רצו להרוג אותנו"
תושב דובב ששהה במקום בעת הירי שביצע חיזבאללה סיפר: "פגעו בתוך הלול שלי, הייתי אמור לקחת עגלת ביצים, לשווק אותה ופספסתי בחמש דקות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ירי נ"ט לעבר ישראל 11.10.23
צילום: -

ישראל סבגי, בעל לול תרנגולות המתגורר במושב דובב שבצפון, סיפר הבוקר (ראשון) בתוכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב', על הפגיעה הישירה של טילי הנ"ט של חיזבאללה במושב: "לצערנו הרב קיבלנו שלושה ארבעה טילי נ"ט בהפרש של חצי שעה או רבע שעה".

עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות - לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים
החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

עוד הוא הוסיף: "פגעו בתוך הלול שלי, הייתי אמור לקחת עגלת ביצים, לשווק אותה ופספסתי בחמש דקות - החיים שלי ניצלו. תיעדתי את זה, אני ועוד חבר שבא לעזור לי, היינו ביחד, נכנסנו לטראומה, נכנסנו לתוך הלול, ואחרי רבע שעה, ירו עוד נ"ט - הם ממש כיוונו עלינו, רצו להרוג אותנו במפורש".

סבגי תיאר את הקושי הכלכלי שהוא חווה מאז פינוי היישובים בצפון: אני בסך הכול רוצה להביא פרנסה של 7,000 שקל ויורדות לדמעות, זה לא שכר מינימום. מתוך זה 4,000 שקל, זה רק כדי לשלם בנזין ולנסוע מפה לטבריה למקום שפינו אותנו. בסך הכול נשאר לי 3,000 שקל והמדינה לא רוצה לתת לנו לחיות".

סבגי אמר כי לעיתים הוא נשאר לישון בדובב מכיוון שאין לו כסף לדלק למרות שהמקום מוגדר כשטח צבאי סגור: "שיסגרו לנו את הלולים בצורה מסודרת, יש לנו צו מהאלוף שזה שטח צבאי סגור אבל מי ייתן לי את הכסף של הפיצויים? אני צריך לשלם את הכסף. אני השקעתי שם יותר מ-2.5 שקל. אין לנו מענה המדינה לא נתנה לנו עד היום אגורה". 

הפופולריים