אוהד ליברפול סולק מהמשחק כי הניף דגל להחזרת חברו שנחטף

אוהד ליברפול סולק מהמשחק כי הניף דגל להחזרת חברו שנחטף
אלעד התבקש מהסדרנים לצאת מהאיצטדיון שטענו כי מדובר בדגל פוליטי: "אמרתי להם זה אנושי, מה קורה איתכם? זה אוהד של ליברפול, הוא צמח במועדון כל החיים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוהד ליברפול
צילום: רועי אורן

אלעד פוטרמן, אוהד ליברפול, הניף דגל במהלך משחק של הקבוצה באנגליה, להחזרת חברו עומרי שנחטף לעזה ב-7 באוקטובר. אלעד סיפר הבוקר (ראשון) בתוכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב', על התקרית: "הנפתי את הדגל, הגיעו אליי שני סדרנים ואמרו לי שאסור להניף דגל פוליטי. אני שאלתי אותם מה בדיוק פוליטי בדגל הזה, כי לא הייתה בו מילה אחת פוליטית. הם אמרו לי - אנחנו לא מתכוונים להתווכח איתך על זה".

עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות - לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים
החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

פוטרמן החליט להניף את הדגל עם תמונת חברו, עומרי מירן, בעקבות מקרה שאירע לאחר מתקפת חמאס, בו אוהדים הניפו דגלים לזכר הנרצחים והוצאו בבושת פנים מהמשחק: "אמרתי להם זה אנושי, מה קורה איתכם? זה אוהד של ליברפול, למה הוא צמח במועדון כל החיים, עכשיו כשהוא צריך אתכם איפה אתם? הם אמרו לי, אתה יכול לתת לנו את הדגל ולהישאר או שאתה יכול לצאת. אמרתי טוב, אם ככה, אני אצא".

עוד הוא סיפר על התגובות של שאר האוהדים בעקבות המקרה: "איזשהו ליברפולי מבוגר כזה, אני חושב שהוא היה בסביבות ה-70, פשוט התעצבן והתחיל לצעוק על הסדרנים, הוא אמר להם 'זה לא פוליטי, זה אנושי ומה קורה איתכם'. ההם אמרו לו 'אנחנו לא מתווכחים, זו החלטה של המועדון'".

פוטרמן תיאר את תחושת הכעס והאכזבה: "זה משבר זהות מאוד עמוק. אני כבר לא אומר "אנחנו", כשאני מדבר על הקבוצה, נגיד. אני לא יודע להגיד לך, זה עניין של הלב ובאמת בגלל זה הוא גם מאוד מסובך לפענח אותו. אני חושב שזה אולי דומה לפרידה בזוגיות, שנפרדתם ואתה עדיין אוהב את האישה באיזשהו מקום".

 

הפופולריים