"כמו לנשום בפעם הראשונה": מיאה חזרה לביה"ס לשירת חבריה, אמה ויולי שוחררו מבית החולים

מיאה חזרה לביה"ס לשירת חבריה, אמה ויולי שוחררו מביה"ח
מנהל התיכון לאומנויות: "נפעמים מהחוזק של מיאה" • התאומות קוניו שוחררו מבית החולים: "הייתן לנו אור גדול"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיאה
צילום: צילום מסך

תלמידי התיכון לאומנויות בירושלים קיימו היום (חמישי) אירוע שירת המונים לרגל חזרתה של מיאה ליימברג, ששוחררה משבי חמאס, לבית הספר. באירוע לקחו חלק כל תלמידי בית הספר, ששרו יחד בין היתר את שירו של אמיר דדון, "אור גדול". התלמידים סיפרו כי השיר מסמל עבורם את חזרתה של מיאה הביתה ואת חג החנוכה שמתחיל הערב. 

מנהל בית הספר, תומר בליטי דגן סיפר: "התרגשות גדולה ובעיקר אור גדול מציף את ליבנו מאז שובה של מיאה היקרה הביתה. אנו נפעמים מחוזקה ונמצאים כאן לצידה בכל עת וללא תנאי. תלמידי בית הספר התכנסו היום לשיר יחד לרגל שובה ושובו של אופיר אנגל, לרגל החגל ולשם השבת כל החטופים הביתה ובמהרה. כולנו אור איתן".

> עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות - לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

> החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

"צוות של מלאכים": התאומות אמה ויולי קוניו שוחררו מביה"ח

מוקדם יותר היום שוחררו ממחלקת הילדים בבית החולים שניידר התאומות אמה ויולי קוניו ואימן שרון, ששוחררו יחד משבי חמאס במסגרת עסקת החטופים. ממרכז שניידר נמסר כי "הצוותים מתרגשים מהמעמד, ומקווים להדליק שוב את האור במחלקה בקרוב מאוד, עם קבלת שני הילדים האחרונים שנותרו בשבי". 

אמה ויולי עם צוות ביה"ח (צילום: מרכז שניידר)

במעמד הפרידה מבית החולים אמר רמוס אלוני, אביה של שרון, כי הוא מבקש להודות לכל הצוות הנפלא, שהיה עבורם "כצוות של מלאכים". ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר אמרה: "לא פשוט לנו להיפרד מכם, וחשוב לנו שתזכרו שאנחנו פה תמיד עבורכם כשתצטרכו. תודה על שהייתם אור גדול עבורנו בתוך החושך. אנו מייחלים לחזרתם המהירה של כל השבויים והשבויות ארצה".

הפופולריים