שני מאסרי עולם לתושב תל אביב שרצח את אחיותיו חאית ונורית

שני מאסרי עולם לתושב ת"א שרצח את אחיותיו חאית ונורית
פאדי מאלוק דקר למוות את המנוחות כשהן ישנות במיטתן. בנוסף, הוא ישלם פיצוי כספי לכל אחד מבניהן הקטינים של אחיותיו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

גזר דינו של תושב תל אביב פאדי מאלוק, שהורשע ברצח בנסיבות מחמירות של אחיותיו חאית ונורית, ניתן היום (חמישי) בבית המשפט. מאלוק ירצה שני מאסרי עולם, 18 חודשי מאסר בפועל וישלם פיצוי בסך 258 אלף שקלים לכל אחד מבניהן הקטינים של המנוחות.

עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות - לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

מכתב האישום שהוגש נגד מאלוק בשנת 2018 עולה כי בינו לאחיותיו המנוחות התקיים ויכוח סביב אורחות חייהן ואופן גידול ילדיהן, אשר לא מצאו חן בעיניי של הנאשם. באחד מהבקרים של חודש הרמאדן, דקר מאלוק את אחיותיו למוות באמצעות סכין מטבח, כאשר הן ישנות במיטתן.

מאלוק לא חדל ממעשיו גם כאשר אמו ואחיו התעוררו והפצירו בו להפסיק, תוך שהוא צעק לעבר אחותו נורית "תמותי, תמותי". כתוצאה מהדקירות, שהתרחשו לעיני בני המשפחה, מתו האחיות ונפצע קטין נוסף, אשר ישן בסמוך לנורית.

השופטת לימור ביבי התייחסה לפגיעה בקטינים: "לנפגעי העבירה נגרמו נזקים נפשיים קשים כפועל יוצא מהעבירה, זאת ראשית בהינתן שהעבירות הובילו לקיפוח חייהן של אמותיהן של הנפגעים, על כל המשתמע מכך שאין כל צורך להכביר במילים. לכך יש להוסיף את האכזריות בה בוצעו הרציחות – דקירות הסכין הרבות, תוך שהנאשם מתעלם מזעקותיהן של המנוחות ושל יתר בני המשפחה".

 

הפופולריים