ארבעה נעצרו בחשד למעורבות בחיסול מאבטחו של ראש ארגון הפשע בני שלמה

4 נעצרו בחשד למעורבות בחיסול מאבטחו של בני שלמה
מעצרם של החשודים ברצח במושב חלץ ב-2022, תושבי רחובות ואשקלון הוארך, הם משתייכים לארגון הפשע של משפחת לביא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידת משטרה
צילום: דוברות משטרת ישראל

המשטרה הודיעה היום (שישי) כי עצרה ארבעה חשודים בחיסולו של מאבטחו של ראש ארגון הפשע בני שלמה, מאג'ד אל אסד, במושב חלץ בשנת 2022. מעצרם של החשודים, בשנות ה-30-20 לחייהם מרחובות ואשקלון המשתייכים לארגון הפשע של משפחת לביא, הוארך עד ליום שלישי. 

הארבעה, דודו סאלם בן 26 מרחובות, בר כריסי בן 27 מאשקלון, ליאור ברכאת בן 26 מרחובות ואמיר איסאקוב בן 35 מאשקלון נעצרו ביום רביעי האחרון. חקירת הרצח הוטלה על היחידה המרכזית בלכיש, שפעלה מאז המקרה תחת צו איסור פרסום, על מנת לאסוף ראיות, ממצאים ומודיעין, שהובילו לאיתור זהות 4 חשודים במעורבות ברצח.

באירוע שהתרחש ביולי 2022 הגיעו המתנגשים סמוך לבית המבוצר של שלמה ופתחו בירי. המאבטח ספג פגיעה ישירה בבטן ופונה לבית החולים ברזילי ומותו נקבע לאחר מכן. ההערכה הייתה כי שלמה ואנשיו היו בדרכם לצאת לבאר שבע,  לחתונת הבת של ניבי זגורי, ראש ארגון הפשע מהדרום שנמצא בכלא. ושניסו לפגוע בהם בכוונה בעיתוי הזה. החתונה אובטחה גם על ידי המשטרה בגלל נוכחות של לא מעט עבריינים שם.

שלושה חודשים לאחר האירוע חוסל בני שלמה בתחנת דלק בדרך השבעה במועצה המקומית אזור. שני גברים הגיעו ברכב לבן לתחנת דלק, יצאו עם כלי נשק שלופים והסתערו לעבר שלמה וגבר נוסף שהיה איתו - שומר ראשו, שנפצע קשה. קצין מודיעין שהיה במקרה במקום בעת החיסול על ביגוד אזרחי החל במרדף אחר החשודים, עד לזירת תאונה בצומת חולון.

הפופולריים